Uluslararası Kulüpler / Kulüpler Arası Hazırlık Maçları   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 Boluspor Sivasspor - - Başlamadı
17:00 Lincoln City Blackburn - - Başlamadı
22:00 Porto Everton - - Başlamadı
00:00 S. J. Earthquakes Man.Utd - - Başlamadı
23:00 Liverpool Dortmund - - Başlamadı
ABD / ABD MLS   Sonuç İlk Yarı Durum
02:00 Chicago Fire Toronto FC 1 - 2 0 - 0 Bitti
02:00 NY Metrostars New England Revolution 2 - 0 0 - 0 Bitti
02:00 Philadelphia Union Los Angeles Galaxy 1 - 3 1 - 0 Bitti
02:30 Columbus Crew Orlando City SC 3 - 2 0 - 1 Bitti
04:00 Houston Dynamo FC Dallas 1 - 1 1 - 1 Bitti
05:00 Real Salt Lake Colorado Rapids 2 - 2 2 - 1 Bitti
06:00 Portland Timbers Montreal Impact 2 - 2 1 - 2 Bitti
02:00 North Carolina FC Toronto FC II 3 - 1 1 - 1 Bitti
02:00 Ottawa Fury FC Nashville SC 2 - 0 0 - 0 Bitti
02:00 Pittsburgh Riverhounds Charleston Battery 0 - 1 0 - 0 Bitti
02:00 Richmond Kickers Atlanta United 2 1 - 1 1 - 0 Bitti
02:30 FC Cincinnati New York Red Bulls II 2 - 1 2 - 1 Bitti
02:30 FC Tampa Bay Rowdies Indy Eleven 3 - 1 2 - 1 Bitti
02:30 Louisville City FC Charlotte Indepedence 4 - 1 1 - 0 Bitti
03:00 Colorado Springs Switchbacks FC Tulsa Roughnecks FC 4 - 2 2 - 1 Bitti
03:30 Saint Louis FC Orange County SC 2 - 2 0 - 1 Bitti
03:30 San Antonio FC Real Monarchs SLC 4 - 2 2 - 1 Bitti
06:00 Sacramento Republic FC OCK Energy FC 1 - 1 1 - 0 Bitti
00:00 Portland Timbers II Las Vegas Lights - - Başlamadı
00:00 Swope Park Rangers Rio Grande Valley FC - - Başlamadı
02:00 Sky Blue FC Portland Thorns FC 1 - 2 1 - 2 Bitti
02:00 Washington Spirit Houston Dash - - Ertelendi
Arjantin / Kupa   Sonuç İlk Yarı Durum
02:10 Colon De Santa Fe Deportivo Moron 5 - 4 1 - 0 Penaltılar
21:00 Atletico Tucuman Tristan Suarez - - Başlamadı
00:00 River Plate Central Norte Salta - - Başlamadı
Avusturya / Avusturya Kupası   Sonuç İlk Yarı Durum
12:00 A-Xiii Auhof Center Austria Vien - - Başlamadı
17:30 ESV Parndorf SCR Altach - - Başlamadı
18:15 OEDT Salzburg - - Başlamadı
Belçika / Süper Kupa   Sonuç İlk Yarı Durum
21:00 Club Brugge Standart Liege - - Başlamadı
Beyaz Rusya / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
16:30 ISLOCH Dinamo Minsk - - Başlamadı
18:30 Shakhter Soligorsk FC Vitebsk - - Ertelendi
Bosna Hersek / Premiyer Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
18:30 FK Radnik Bijeljina Sarajevo - - Başlamadı
21:30 NK Siroki Brijeg FK Tuzla City - - Başlamadı
Brezilya / Brezilya Serie A   Sonuç İlk Yarı Durum
01:00 Flamengo RJ Botafogo RJ 2 - 0 2 - 0 Bitti
03:00 Sao Paulo SP Corinthians SP 3 - 1 0 - 0 Bitti
22:00 Bahia BA Vitoria BA - - Başlamadı
22:00 Palmeiras SP Atletico MG - - Başlamadı
22:00 Parana Clube PR America Mineiro MG - - Başlamadı
22:00 Sport Recife PE Fluminense RJ - - Başlamadı
22:00 Vasco Da Gama RJ Gremio FB Porto Alegrense - - Başlamadı
01:00 BOA EC MG Ponte Preta SP 2 - 1 2 - 0 Bitti
01:00 Oeste SP Paysandu PA 2 - 2 1 - 2 Bitti
Bulgaristan / Birinci Profesyonel Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
18:30 PFC Slavia Sofia Stara Zagora - - Başlamadı
20:45 CSKA Sofya Lokomotiv Plovdiv - - Başlamadı
Çek Cumhuriyeti / 1. Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 Bohemians Prague 1905 1 FC Slovacko - - Başlamadı
19:00 SK Sigma Olomouc SK Slavia Prag - - Başlamadı
11:15 FK Viktoria Zizkov MFK Chrudim 0 - 0 - 0'
18:00 FK Mas Taborsko FC Hradec Kralove - - Başlamadı
18:00 SK Dynamo Ceske Budejovice FK Fotbal Trinec - - Başlamadı
19:00 FC ZBROJOVKA Brno FC Vysocina Jihlava - - Başlamadı
Çin / Çin Süper Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
14:35 Beijing Guoan Tianjin Quanjian - - Başlamadı
14:35 Guangzhou R&F FC Guizhou Zhicheng Fc - - Başlamadı
14:35 Hebei China Fortune FC Jiangsu FC - - Başlamadı
14:35 Henan Jianye Shanghai Shenhua - - Başlamadı
14:30 Dalian Transcendence Fc Wuhan Zall Fc - - Başlamadı
14:30 Meizhou Meixian Techand FC Shijiazhuang Ever Bright Fc - - Başlamadı
14:30 Zhejiang Yiteng Shenzhen Hongzuan - - Başlamadı
14:35 Nei Mongul Zhongyou F.c. Qingdao Hainiu - - Başlamadı
Danimarka / Süperligaen   Sonuç İlk Yarı Durum
13:00 Horsens Randers - - Başlamadı
15:00 Odense Boldklub SonderjyskE - - Başlamadı
17:00 AGF Aarhus FC Nordsjaelland - - Başlamadı
19:00 Brondby Vejle - - Başlamadı
Ekvador / Seri A, Segunda Etapa   Sonuç İlk Yarı Durum
02:00 CS Emelec CD Tecnico Universitario 3 - 0 1 - 0 Bitti
23:00 SD Aucas CD Cuenca - - Başlamadı
Endonezya / Liga 1   Sonuç İlk Yarı Durum
09:30 Perseru Serui Persipura Jayapura 0 - 0 0 - 0 39'
11:30 Psis Semarang Persebaya Surabaya - - Başlamadı
14:30 Barito Putera Persib Bandung - - Başlamadı
Estonya / Premium Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 Fci Levadia Tallinn Paide Flora - - Başlamadı
19:00 Parnu JK Vaprus Jalgpallikool Tammeka - - Başlamadı
19:00 Trans Narva Nomme Kalju - - Başlamadı
Filipinler / Philippines Football League   Sonuç İlk Yarı Durum
10:00 Jpv Marikina FC Davao Aguilas - - Ertelendi
Finlandiya / Veikkausliiga   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 FC Lahti IFK Mariehamn - - Başlamadı
17:00 Kuopio PS Vaasan Ps - - Başlamadı
17:00 Tampereen Ilves Kemi Kings - - Başlamadı
İrlanda / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 Waterford United Shamrock Rovers - - Başlamadı
21:00 Sligo Rovers Dundalk - - Ertelendi
İskoçya / Lig Kupası, Grup B   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 East Fife Forfar Athletic - - Başlamadı
17:00 Dundee Dunfermline - - Başlamadı
İsveç / Allsvenskan   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 AIK Brommapojkarna - - Başlamadı
16:00 Djurgarden BK Haecken - - Başlamadı
18:30 IK Sirius FK IFK Goteborg - - Başlamadı
İsviçre / Süper Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 FC Sion FC Lugano - - Başlamadı
17:00 Young Boys Grasshoppers - - Başlamadı
17:00 Zurich Thun - - Başlamadı
17:00 FC Chiasso FC Vaduz - - Başlamadı
İzlanda / Urvalsdeild   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 Fjölnir IBV Vestmannaeyjar - - Başlamadı
19:00 Valur Reykjavik Vigingur Reykjavik - - Başlamadı
20:00 KA Akureyri Fylkir Reykjavik - - Başlamadı
20:00 Reykjavik Stjarnan Gardabae - - Başlamadı
22:15 B. Kopavogur FH Hafnarfjördur - - Başlamadı
Japonya / J-Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
12:00 Nagoya Grampus Sanfrecce Hiroshima - - Başlamadı
12:00 Vissel Kobe Shonan Bellmare - - Başlamadı
12:30 Kashima Antlers Kashiwa Reysol - - Başlamadı
13:00 Cerezo Osaka Urawa Red Diamonds - - Başlamadı
13:00 Gamba Osaka Shimizu Pulse - - Başlamadı
13:00 Hokkaido Consadole Sapporo Iwata Jubilo - - Başlamadı
13:00 Kawasaki Frontale V-Varen Nagasaki - - Başlamadı
13:00 Sagan Tosu Vegalta Sendai - - Başlamadı
13:00 Tokyo Yokohama F Marinos - - Başlamadı
Kazakistan / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 Tobol Kostanay Irtys Pavlodar - - Başlamadı
17:00 FC Ordabasy Kairat Almaty - - Başlamadı
Kolombiya / Primera A, Kapanış   Sonuç İlk Yarı Durum
01:30 Deportivo Pasto Rionegro Aguilas 0 - 1 0 - 1 Bitti
02:00 A. Bucaramanga Atletico Junior 0 - 0 0 - 0 Bitti
03:45 Envigado FC Deportivo Cali 1 - 1 0 - 1 Bitti
23:00 Boyaca Patriotas Fc Independiente SF - - Başlamadı
23:00 Atletico Fc Bogota Fc - - Başlamadı
23:00 Union Magdalena Santa Marta Valledupar Fc - - Başlamadı
00:00 Orsomarso Real Cartagena - - Başlamadı
Kore Cumhuriyeti / K-Ligi Klasik   Sonuç İlk Yarı Durum
12:00 Incheon United FC Seoul - - Başlamadı
13:00 Ulsan Hyundia Horang-I Daegu FC - - Başlamadı
13:30 Sangju Sangmu Phoenix Jeonbuk Hyundai Motors - - Başlamadı
13:00 Ansan Greeners FC Busan I Park - - Başlamadı
13:00 Daejeon Citizen FC Seongnam Ilhwa - - Başlamadı
Kosta Rika / Primera Division, Apertura   Sonuç İlk Yarı Durum
05:05 Herediano U. Costa Rica 4 - 0 2 - 0 Bitti
20:05 AD Municipal Grecia Liga Deportiva - - Başlamadı
22:30 Carmelita Cartagines - - Başlamadı
00:00 Perez Zeledon Guadalupe FC - - Başlamadı
Letonya / Virsliga   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 FK Ventspils Valmiera FK - - Başlamadı
17:00 Spartaks Jurmala FK Jelgava - - Başlamadı
19:00 FS METTA/LU Rigas Futbola Skola - - Başlamadı
Macaristan / NB I   Sonuç İlk Yarı Durum
18:30 Ferencvarosi Tc Diosgyör - - Başlamadı
20:30 Ujpest FC MTK Budapeşte FC - - Başlamadı
Malezya / Süper Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 Kuala Lumpur Negeri Sembilan - - Başlamadı
16:00 Perak FA Kedah - - Başlamadı
Meksika / Primera Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
01:00 Cruz Azul Puebla FC 3 - 0 0 - 0 Bitti
03:00 Pachucha Monterrey 0 - 1 0 - 0 Bitti
05:00 Tigres Club Leon 2 - 0 1 - 0 Bitti
05:00 Xolos de Tijuana Guadalajara Chivas 2 - 1 0 - 0 Bitti
20:00 Deportivo Toluca FC CA Monarcas Morelia - - Başlamadı
Norveç / 1.kğme   Sonuç İlk Yarı Durum
19:00 Aalesund Sandnes ULF - - Başlamadı
19:00 Asane Fotball Notodden - - Başlamadı
19:00 Mjondalen Levanger - - Başlamadı
19:00 Sogndal IL Hamarkameratene - - Başlamadı
19:00 Tromsdalen Strommen - - Başlamadı
19:00 Ullensaker / Kisa Nest Sotra - - Başlamadı
19:00 Viking Jerv - - Başlamadı
19:00 Bryne FK Skeid - - Başlamadı
19:00 Flekkeroy FK Arendal - - Başlamadı
Paraguay / Primera Division, Clausura   Sonuç İlk Yarı Durum
00:45 General Diaz Olimpia Asuncion 1 - 1 1 - 1 Bitti
22:30 Cerro Porteno Club Guarani - - Başlamadı
Peru / Primera Division, Açılış   Sonuç İlk Yarı Durum
01:45 Sport Rosario Academia Cantolao 4 - 1 0 - 0 Bitti
04:00 Sport Huancayo U. Deportes 2 - 1 1 - 0 Bitti
19:00 Sporting Cristal Melgar - - Başlamadı
21:30 Deportivo Municipal Real Garcilaso - - Başlamadı
00:00 Alianza Lima Comerciantes Unidos - - Başlamadı
Polonya / Ekstraklasa   Sonuç İlk Yarı Durum
16:30 Gornik Zabrze Korona Kielce - - Başlamadı
19:00 Wisla Plock Lech Posnan - - Başlamadı
Portekiz / Lig Kupası, Elemeler Playofflar   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 Famalicao Arouca - - Başlamadı
21:45 Academica Leixoes - - Başlamadı
Romanya / Romanya 1. Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 FC Viitorul Constanta AFC Dunarea 2005 Calarasi - - Başlamadı
21:00 FC Dinamo Bucuresti 1948 FC Voluntari - - Başlamadı
Rusya / Futbol Ulusal Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
13:00 FC Sibir Novosibirsk FC Shinnik Yaroslavl - - Başlamadı
16:00 FC Khimki FC Tom Tomsk - - Başlamadı
17:00 FC Fakel Voronezh PFC Sochi - - Başlamadı
17:00 FC Zenit-2 St Petersburg FC Chertanovo Moscow - - Başlamadı
18:00 FC Baltika Kaliningrad FC Tambov - - Başlamadı
18:00 FC Nizhny Novgorod FC Tyumen - - Başlamadı
19:00 FC Krasnodar-2 FC SKA-Khabarovsk - - Başlamadı
19:00 FC Rotor FC Luch - - Başlamadı
19:00 Torpedo Armavir FC Mordovia Saransk - - Başlamadı
Sırbistan / Superliga   Sonuç İlk Yarı Durum
20:00 FK Radnik Surdulica Partizan - - Başlamadı
21:00 Radnicki Nis FK Proleter Novi Sad - - Başlamadı
Singapur / S-Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
12:30 Balestier Central Albirex Niigata FC - - Başlamadı
12:30 Warriors FC Young Lions - - Başlamadı
Slovakya / Superliga   Sonuç İlk Yarı Durum
20:00 FC Vion Zlate Moravce - Vrable SK Slovan Bratislava - - Başlamadı
20:00 FK Zeleziarne Podbrezova DAC Dunajska Streda - - Başlamadı
18:00 FK Nizna Cadca - - Başlamadı
18:00 FK Sitno Banska Stiavnica SK Badin Obcianske Zdruzenie - - Başlamadı
18:00 FK Velka Lomnica FK 1931 Hranovnica - - Başlamadı
18:00 OFK Kotesova OFK Rosina - - Başlamadı
18:00 Osk Besenova MSK Fomat Martin - - Başlamadı
18:00 SK Bernolakovo FK Lokomotiva Devinska Nova Ves - - Başlamadı
18:00 SK Senkvice FK Vajnory - - Başlamadı
18:00 Tj Tatran Chlebnice SK Zavazna Poruba - - Başlamadı
18:00 Tj Velke Levare FC Malacky - - Başlamadı
Slovenya / PrvaLiga   Sonuç İlk Yarı Durum
19:15 NK Rudar Velenje Maribor - - Başlamadı
21:15 NK Domzale NK Krsko - - Başlamadı
Şili / Primera Division   Sonuç İlk Yarı Durum
00:30 U. Catolica Deportes Iquique 2 - 2 2 - 2 Bitti
03:00 Union Espanola Audax Italiano 2 - 4 1 - 1 Bitti
19:00 Curico Unido San Luis De Quillota - - Başlamadı
01:00 Coquimbo Unido Nublense 1 - 0 1 - 0 Bitti
19:00 Cobreloa Deportes Copiapo - - Başlamadı
22:00 Deportes Magallanes La Serena - - Başlamadı
22:00 Santiago Morning Csd Barnechea - - Başlamadı
22:30 Cobresal Deportes Valdivia - - Başlamadı
23:00 Melipilla San Marcos De Arica - - Başlamadı
Tayland / Tayland Top Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
14:00 Navy Football Club Ratchaburi Mitr Phol FC - - Başlamadı
14:00 Prachuap FC Air Force United FC - - Başlamadı
15:00 Chonburi FC Buriram United FC - - Başlamadı
15:00 Suphan Buri FC Pattaya United - - Başlamadı
Ukrayna / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
14:00 FC Zorya Lugansk FC Mariupol - - Başlamadı
17:00 FC Karpaty LVIV FC Oleksandriya - - Başlamadı
19:30 Arsenal Kiev FC Lviv - - Başlamadı
Uluslararası Genç / U19 Avrupa Şampiyonası A Grubu   Sonuç İlk Yarı Durum
18:30 İtalya Norveç - - Başlamadı
18:30 Portekiz Finlandiya - - Başlamadı
Uruguay / Birinci Lig, Clausura   Sonuç İlk Yarı Durum
00:00 Penarol Uru Racing Club Montevideo 1 - 1 1 - 1 Bitti
21:00 CA Atenas de San Carlos Defensor Sporting - - Başlamadı
21:00 Danubio Progreso - - Başlamadı
21:00 Rampla Juniors Fenix - - Başlamadı
Vietnam / V-Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
13:00 Sanna Khanh Hoa Bvn Vicem Hai Phong - - Başlamadı
15:00 TP Ho Chi Minh Than Quang Ninh - - Başlamadı