Almanya / Bundesliga   Sonuç İlk Yarı Durum
16:30 Augsburg Stuttgart - - Başlamadı
19:00 M'gladbach Dortmund - - Başlamadı
14:30 Dynamo Dresden Jahn Regensburg - - Başlamadı
14:30 E. Braunschweig Union Berlin - - Başlamadı
14:30 Nürnberg Duisburg - - Başlamadı
15:00 Rot Weiss Erfurt VFR Aalen - - Başlamadı
15:00 Sportfreunde Lotte Osnabrück - - Başlamadı
Almanya Amatör / Bölgesel Ligi, Kuzey   Sonuç İlk Yarı Durum
15:00 Hansa Lüneburg E. Norderstedt - - Ertelendi
15:00 Havelse 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - - Ertelendi
15:00 Oldenburg SC Weiche Flensburg 08 - - Ertelendi
15:00 Saint Pauli (A) SSV Jeddeloh - - Ertelendi
14:30 Berliner AK 07 VSG Altglienicke - - Başlamadı
14:30 Dynamo Neugersdorf - - Ertelendi
14:30 FSV Union Fuerstenwalde Bsg Chemie Leipzig - - Başlamadı
14:30 Germania Halberstadt Neustrelitz - - Ertelendi
14:30 Lokomotiv Leipzig FSV Wacker Nordhausen - - Ertelendi
14:30 Meuselwitz Cottbus - - Ertelendi
15:00 Hertha BSC Berlin II FC Viktoria Berlin - - Başlamadı
15:00 Freiburg (A) Stuttgart (A) - - Başlamadı
16:00 Wattenscheid 09 Uerdingen 05 - - Başlamadı
12:00 1. FC Koln Frankfurt - - Başlamadı
12:00 SC Sand SV Werder Bremen - - Başlamadı
15:00 Bayern Münih Sgs Essen - - Başlamadı
15:00 FF Usv Jena Turbine Potsdam - - Başlamadı
15:00 MSV Duisburg Freiburg - - Başlamadı
18:00 TSG 1899 Hoffenheim Wolfsburg Wend. - - Başlamadı
Arjantin / Superliga   Sonuç İlk Yarı Durum
22:00 Argentinos Juniors Atletico Tucuman 2 - 2 1 - 2 Bitti
22:00 San Lorenzo Newell's Old Boys 1 - 0 1 - 0 Bitti
00:15 CA Temperley CA Independiente 0 - 0 0 - 0 Bitti
02:30 Rosario Central O. Bahaia Blanca 2 - 0 - 27'
22:00 Arsenal De Sarandi CA Huracan - - Başlamadı
22:00 San Martin San Juan Talleres De Cordoba - - Başlamadı
22:00 Almagro Deportivo Riestra 0 - 1 0 - 0 Bitti
22:00 CSD Flandria CA Sarmiento 3 - 5 1 - 1 Bitti
00:05 Agropecuario Argentino Club Villa Dalmine 2 - 1 2 - 0 Bitti
22:00 CA Brown de Adrogue Boca Unidos - - Başlamadı
22:00 Guillermo Brown Quilmes - - Başlamadı
23:00 S.M. De Tucuman Estudiantes San Luis - - Başlamadı
00:00 Ferro Carril Oeste Atletico de Rafaela - - Başlamadı
Avusturya / Bundesliga   Sonuç İlk Yarı Durum
17:30 Salzburg St. Pölten - - Başlamadı
Azerbaycan / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
13:00 FK KAPAZ Keshla FK - - Başlamadı
15:30 Sabayil Karabağ FK - - Başlamadı
Belçika / Birinci Grup A   Sonuç İlk Yarı Durum
15:30 KAA Gent Yellow-Red Mechelen - - Başlamadı
19:00 Royal Charleroi Standart Liege - - Başlamadı
21:00 Royal Mouscron-Peruwelz KV RS Waasland Beveren - - Başlamadı
17:00 VC Westerlo FC Tubize - - Başlamadı
Bosna Hersek / Premiyer Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
15:30 Radnik Bijeljina BORAC BANJA LUKA - - Başlamadı
18:30 Siroki Brijeg Sarajevo - - Başlamadı
Brezilya / Paulista, Serie A1   Sonuç İlk Yarı Durum
23:00 Sao Caetano SP Ferroviaria SP 1 - 0 0 - 0 Bitti
15:00 Mirassol SP Ituano SP - - Başlamadı
22:00 Sao Paulo SP Santos SP - - Başlamadı
Bulgaristan / Birinci Profesyonel Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
12:30 Lokomotiv Plovdiv Pirin - - Başlamadı
15:00 Ludogorets Razgrad Slavia Sofya - - Başlamadı
17:30 Levski Sofya Botev Plovdiv - - Başlamadı
Danimarka / Süperligaen   Sonuç İlk Yarı Durum
13:00 FC Helsingor Horsens - - Başlamadı
15:00 Randers Hobro IK - - Başlamadı
17:00 Midtjylland Kopenhag - - Başlamadı
19:00 Aalborg Brondby - - Başlamadı
Ekvador / Seri A, Primera Etapa   Sonuç İlk Yarı Durum
23:00 CSD Macara Independiente Del Valle 1 - 3 0 - 2 Bitti
19:00 Deportiva Cuenca Quito - - Başlamadı
23:00 Aucas Delfin Sc - - Başlamadı
Fas / Botola   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 AS Far Rabat Rca Raja Casablanca Athletic - - Başlamadı
17:00 Mat Maghrib Association Tetouan Chabab Atlas Khenifra - - Başlamadı
19:00 OCK Olympique De Khouribga Kacm Marrakesh - - Başlamadı
21:00 Wydad Athletic Club Casablanca Rapide Club Oued Zem - - Başlamadı
Fransa / Ligue 1   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 Nice Nantes - - Başlamadı
18:00 Lille Ol. Lyon - - Başlamadı
22:00 Ol.Marsilya Bordeaux - - Başlamadı
Guatemala / Liga Nacional, Clausura   Sonuç İlk Yarı Durum
03:00 Coban Imperial Municipal - - Başlamadı
04:00 Marquense Deportivo Guastatoya - - Başlamadı
19:00 Deportivo Sanarate Xelaju - - Başlamadı
19:00 Suchitepequez Antigua GFC - - Başlamadı
Güney Afrika / Premier Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
15:30 B'Fontein Celtic Polokwane City - - Ertelendi
Hindistan / Hindistan Süper Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
14:00 Chennaiyin FC Jamshedpur FC - - Başlamadı
16:30 Atletico de Kolkata Mumbai City FC - - Başlamadı
10:30 North Eastern Re Organising Cultural Association Mohun Bagan AC - - Başlamadı
Hollanda / Eredivisie   Sonuç İlk Yarı Durum
13:30 Roda Utrecht - - Başlamadı
15:30 Feyenoord Heracles - - Başlamadı
15:30 Twente Sparta Rotterdam - - Başlamadı
17:45 Zwolle Ajax - - Başlamadı
Hırvatistan / 1.HNL Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 Dinamo Zagreb Hajduk Split - - Başlamadı
18:00 Slaven Koprivnica Cibalia Vinkovci - - Başlamadı
Kolombiya / Primera A, Açılış   Sonuç İlk Yarı Durum
23:00 Jaguares De Cordoba Deportes Tolima 2 - 0 0 - 0 Bitti
01:00 Boyaco Chico Rionegro Aguilas 1 - 2 1 - 2 Bitti
01:00 Independiente Medellin Deportivo Cali 2 - 1 0 - 1 Bitti
03:00 Alianza Petrolera Independiente SF - - Başlamadı
21:00 Envigado FC Once Caldas - - Başlamadı
23:00 A. Bucaramanga Leones Fc - - Başlamadı
22:00 Atletico Fc Club Cortulua 0 - 0 0 - 0 Bitti
22:00 Valledupar Fc Real Cartagena 1 - 0 1 - 0 Bitti
23:00 Orsomarso Universitario De Popayan 2 - 0 1 - 0 Bitti
22:30 Deportes Quindio Bogota Fc - - Başlamadı
Kosta Rika / Primera Division, Clausura   Sonuç İlk Yarı Durum
04:00 Herediano U. Costa Rica - - Başlamadı
21:30 Cartagines Carmelita - - Başlamadı
21:30 Perez Zeledon Limon Fc - - Başlamadı
23:00 Guadalupe FC Santos - - Başlamadı
00:00 Deportivo Saprissa Municipal Liberia - - Başlamadı
Kuveyt / Kuveyt Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
15:50 Al Jahra AL Tadamon - - Başlamadı
18:15 Kazma SC AL-Salmiyah - - Başlamadı
Kıbrıs Rum Kesimi / 1. Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
15:00 A. Famagusta Ermis Aradippou - - Başlamadı
17:00 Doxa Katokopias Pafos FC - - Başlamadı
Makedonya / 1. MFL   Sonuç İlk Yarı Durum
15:00 Akademija Pandev Skopje - - Başlamadı
15:00 KF Shkupi Skopje Shkendija - - Başlamadı
15:00 Pelister Bitola Rabotnicki - - Başlamadı
15:00 Vardar Pobeda - - Başlamadı
Meksika / Primera Division, Clausura   Sonuç İlk Yarı Durum
01:00 Cruz Azul Puebla 1 - 1 1 - 0 Bitti
03:00 Tigres Atlas - - Başlamadı
03:06 Leon Gallos Blancos de Queretaro - - Başlamadı
04:30 Club Tijuana Unam Pumas - - Başlamadı
05:00 Necaxa Monterrey - - Başlamadı
05:06 Guadalajara Chivas Pachucha - - Başlamadı
20:00 Toluca Santos Laguna - - Başlamadı
Mısır / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
19:30 Enppi Club Ismaily Sc - - Başlamadı
Paraguay / Primera Division, Apertura   Sonuç İlk Yarı Durum
00:30 Cerro Porteno Sol de America 2 - 0 0 - 0 Bitti
00:00 Sportiva Luqueno Olimpia Asuncion - - Başlamadı
Peru / Primera Division, Verano, Group A   Sonuç İlk Yarı Durum
00:45 Sport Rosario UTC De Cajamarca 4 - 0 0 - 0 Bitti
23:00 Alianza Lima Sporting Cristal - - Başlamadı
22:30 Real Garcilaso Melgar 0 - 0 0 - 0 Bitti
03:00 Sport Boys Union Comercio - - Başlamadı
20:30 Deportivo Municipal Academia Cantolao - - Başlamadı
Polonya / Ekstraklasa   Sonuç İlk Yarı Durum
16:30 Lechia Gdansk Piast Gliwice - - Başlamadı
19:00 Lech Posnan Pogon Szczecin - - Başlamadı
Portekiz / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
22:30 Estoril Praia Belenenses 0 - 2 0 - 1 Bitti
18:00 Moreirense Chaves - - Başlamadı
18:00 Vitoria Pacos Ferreira - - Başlamadı
20:00 Porto Rio Ave - - Başlamadı
22:15 Vitoria Guimaraes Sporting Braga - - Başlamadı
13:15 Real Massama SL Benfica B - - Başlamadı
16:30 FC Porto B Oliveirense - - Başlamadı
17:00 Academico de Viseu FC Nacional - - Başlamadı
17:00 CD Cova Piedade Penafiel - - Başlamadı
17:00 CF Uniao Madeira Santa Clara - - Başlamadı
17:00 Espinho Leixoes - - Başlamadı
17:00 Varzim Famalicao - - Başlamadı
Romanya / Romanya 1. Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 Poli Aek Timisoara Csm Politehnica Iasi - - Başlamadı
20:45 Dinamo Bükreş SC Fotbal Club Fcsb Sa - - Başlamadı
Slovakya / Superliga   Sonuç İlk Yarı Durum
15:00 1. FC Tatran Presov ZS Sport Podbrezova - - Başlamadı
15:00 FK Senica DAC Dunajska Streda - - Başlamadı
15:00 MFK Zemplin Michalovce Slovan Bratislava - - Başlamadı
15:00 MSK Zilina MFK Ruzomberok - - Başlamadı
15:00 Nitra AS Trencin - - Başlamadı
Sırbistan / Superliga   Sonuç İlk Yarı Durum
14:00 Radnicki Nis Backa Palanka - - Başlamadı
15:00 Mladost Lucani Partizan Belgrad - - Başlamadı
Tunus / Lig 1   Sonuç İlk Yarı Durum
13:30 Stade Tunisien US Ben Guerdene - - Başlamadı
14:00 Club A Bizertin Js Kairouanaise - - Başlamadı
14:00 Esperance Sportive Zarzis Club Sportif Sfaxien - - Başlamadı
15:00 Club Africain Esperance Sportive De Tunis - - Başlamadı
16:00 ES Sahel ES Metlaoui - - Başlamadı
Türkiye / Süper Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
12:30 Bursaspor Malatya Bld - - Başlamadı
12:30 K.Karabükspor Akhisar Bld - - Başlamadı
15:00 Trabzonspor İstanbul Başakşehir FK - - Başlamadı
18:00 Kasımpaşa Galatasaray - - Başlamadı
12:00 Ümraniyespor Eskişehirspor - - Başlamadı
14:30 Gazisehir Gaziantep FK İstanbulspor - - Başlamadı
17:00 Adana Demir Boluspor - - Başlamadı
Türkiye Amatör / 2. Lig, Kırmızı Grup   Sonuç İlk Yarı Durum
11:00 Eyüpspor Sancaktepe Belediye Spor - - Başlamadı
12:00 Sivas Belediye Spor Hatayspor - - Başlamadı
12:30 Bodrum Belediye Bodrumspor Kastamonuspor - - Başlamadı
12:30 Buca Sarıyer - - Başlamadı
12:30 Etimesgut Belediyespor Diyarbakır BB - - Başlamadı
12:30 Kocaeli Birlik İnegölspor - - Başlamadı
12:30 Menemen Afjet Afyonspor - - Başlamadı
12:30 Mersin İdman Yurdu Tokatspor - - Başlamadı
12:30 Tuzlaspor Keçiörengücü - - Başlamadı
12:30 Anadolu Selçukluspor Nazilli Bld - - Başlamadı
12:30 Bandırmaspor Pendikspor - - Başlamadı
12:30 F. Karagümrük Altay - - Başlamadı
12:30 Fethiyespor Şanlıurfaspor - - Başlamadı
12:30 Karşıyaka Hacettepe - - Başlamadı
12:30 Kırklarelispor Kahramanmaraş - - Başlamadı
12:30 Niğde Belediyespor Bugsaşspor - - Başlamadı
12:30 Sakaryaspor Zonguldakspor - - Başlamadı
12:30 Silivrispor Gümüşhanespor - - Başlamadı
12:30 12 Bingöl Spor Halide Edip Adıvarspor - - Başlamadı
12:30 Dardanelspor Manisa Büyükşehir Belediyespor - - Başlamadı
12:30 Düzcespor Batman - - Başlamadı
12:30 Erbaaspor Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor - - Başlamadı
12:30 Erzin Belediyespor Çatalcaspor - - Başlamadı
12:30 Kemerspor 2003 Yomraspor - - Başlamadı
12:30 Orhangazi Belediyespor Bayrampaşaspor - - Başlamadı
12:30 Yeni Altindag Belediyespor Kozan Belediyespor - - Başlamadı
12:00 Diyarbekirspor AS Pazarspor - - Başlamadı
12:00 Tire 1922 Spor Demirspor - - Başlamadı
12:00 Vanspor Anadolu Bagcilar Spor - - Başlamadı
12:30 Gölcükspor Erciyesspor - - Başlamadı
12:30 Kırıkhanspor Yeni Orduspor Kulubu - - Başlamadı
12:30 Turgutluspor Ergene Velimese Spor - - Başlamadı
12:30 Yesil Bursa AS Erzincanspor - - Başlamadı
12:30 Ankara Adliyespor Kızılcabölükspor - - Başlamadı
12:30 Aydınspor Payas Belediye 1975 - - Başlamadı
12:30 Büyükçekmece Tepecikspor Karacabey Birlik Spor A.s - - Başlamadı
12:30 Osmaniyespor Tarsus İY - - Başlamadı
12:30 Sultanbeyli Belediyespor Düzyurtspor - - Başlamadı
12:30 Tekirdağspor Elaziz Belediyespor - - Başlamadı
12:30 Utas Usakspor A.s Cizrespor - - Başlamadı
10:00 Kardemir Karabukspor Akhisar Belediye Gençlik ve Spor U21 - - Başlamadı
11:00 Bursaspor Yeni Malatyaspor U21 - - Başlamadı
11:00 Trabzonspor Istanbul Basaksehir - - Başlamadı
Ukrayna / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
14:00 FC Zirka Kropyvnytskyi FC Mariupol - - Başlamadı
14:00 Karpaty Lviv Zorya Lugansk - - Başlamadı
17:00 Dinamo Kiev Olimpik Donetsk - - Başlamadı
Uluslararası Kulüpler / Kulüpler Arası Hazırlık Maçları   Sonuç İlk Yarı Durum
00:00 Dc United Philadelphia Union 2 - 1 1 - 0 Bitti
00:00 Los Angeles Galaxy S. J. Earthquakes 2 - 4 1 - 1 Bitti
02:30 FC Tampa Bay Rowdies Montreal Impact 0 - 0 - 17'
12:45 Ural Ekaterinburg Ararat Moscow - - Başlamadı
18:00 Krasnodar II FC Kazanka Moscow - - Başlamadı
Uruguay / Primera Division, Apertura   Sonuç İlk Yarı Durum
22:00 Liverpool Montevideo CA Boston River 2 - 2 1 - 1 Bitti
22:00 Montevideo Wanderers Penarol Uru 1 - 1 0 - 1 Bitti
22:00 Progreso Rampla Juniors 4 - 1 2 - 0 Bitti
22:00 CA River Plate CA Atenas de San Carlos - - Başlamadı
22:00 Defensor Sporting Torque - - Başlamadı
22:00 Racing Club Montevideo Danubio - - Başlamadı
Yunanistan / Süper Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
15:00 Platanias Giannina - - Başlamadı
17:15 AEK A.o Xanthi - - Başlamadı
17:15 Levadeiakos Panaitolikos - - Başlamadı
19:30 Olympiakos Panionios - - Başlamadı
15:00 AE Karaiskakis Apollon Larisas - - Başlamadı
15:00 Aris Anagennisi Karditsas 1904 - - Başlamadı
15:00 Doxa Dramas Panserraikos - - Başlamadı
15:00 Ergotelis Trikala 1963 - - Başlamadı
15:00 Neos Acharnaikos Apollon Pontou 0 - 3 - İptal
15:00 Veroia FC Panegialios - - Başlamadı
Çek Cumhuriyeti / 1. Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 SK Sigma Olomouc FK Viktoria Plzen - - Başlamadı
19:00 Sparta Prag Slovan Liberec - - Başlamadı
İngiltere / Championship   Sonuç İlk Yarı Durum
14:00 Norwich City Ipswich Town - - Başlamadı
18:30 Leeds United Bristol City - - Başlamadı
17:00 Blackpool Peterborough Utd. - - Başlamadı
18:00 Rochdale Totenham - - Başlamadı
İskoçya / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
16:15 Hamilton Rangers - - Başlamadı
17:00 Celtic Johnstone - - Başlamadı
19:15 Inverness CT Crusaders Belfast - - Başlamadı
İspanya / LaLiga   Sonuç İlk Yarı Durum
13:00 Real Sociedad Levante - - Başlamadı
17:15 At.Madrid AT.Bilbao - - Başlamadı
19:30 Espanyol Villarreal - - Başlamadı
21:45 Real Betis Balompie Real - - Başlamadı
13:00 Sevilla Atletico Almeira - - Başlamadı
17:00 Cordoba CF Granada - - Başlamadı
19:00 Cultural Leonesa Rayo Vallecano - - Başlamadı
19:00 Numancia Cadiz - - Başlamadı
21:00 Lugo Barcelona Atletic - - Başlamadı
İsrail / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
19:00 Kiryat Shmone Hapoel Ashkelon - - Başlamadı
20:30 Hapoel Haifa Maccabi Netanya - - Başlamadı
İsveç / İsveç Kupası, 8. Grup   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 Vasalund Essinge Hammarby IF - - Başlamadı
18:00 Brommapojkarna Gefle - - Başlamadı
18:00 Malmö Dalkurd FF - - Başlamadı
16:00 Jönköping Södra Frej - - Başlamadı
18:00 BK Haecken IFK Varnamo - - Başlamadı
16:00 Tvaakers IF Örebrö - - Başlamadı
İsviçre / Süper Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 FC Sion FC Lausanne-Sport - - Başlamadı
17:00 Young Boys Thun - - Başlamadı
17:00 Zurich Luzern - - Başlamadı
17:00 FC Aarau FC Chiasso - - Başlamadı
17:00 FC Vaduz FC Wohlen - - Başlamadı
İtalya / Seri A   Sonuç İlk Yarı Durum
13:30 Torino Juventus - - Başlamadı
16:00 Benevento Crotone - - Başlamadı
16:00 Bologna Sassuolo - - Başlamadı
16:00 Napoli Spal 2013 - - Başlamadı
19:00 Atalanta Fiorentina - - Başlamadı
21:45 Milan Sampdoria - - Başlamadı
16:00 Frosinone Ascoli - - Başlamadı
18:30 Brescia Ternana - - Başlamadı
15:30 Arzachena Pisa - - Başlamadı
15:30 Giana Erminio Robur Siena - - Başlamadı
15:30 Pistoiese Olbia - - Başlamadı
15:30 Pro Piacenza AS Viterbese Castrense - - Başlamadı
15:30 US Gavorrano Piacenza - - Başlamadı
17:30 Lucchese Cueno - - Başlamadı
19:30 Alessandria Monza - - Başlamadı
19:30 Carrarese Prato - - Başlamadı
19:30 US Citta Di Pontedera Arezzo - - Başlamadı
15:30 Gubbio Pordenone - - Başlamadı
16:00 Modena FC Sudtirol - - İptal
15:30 Akragas Catanzaro - - Başlamadı
15:30 FC Matera Siracusa - - Başlamadı
15:30 Trapani Calcio Paganese - - Başlamadı
17:30 Juve Stabia Bisceglie - - Başlamadı
17:30 Mopoli Catania - - Başlamadı
17:30 Rende Racing Fondi - - Başlamadı
17:30 Sicula Leonzio Lecce - - Başlamadı
17:30 Virtus Francavilla US Casertana 1908 - - Başlamadı
Şili / Primera B   Sonuç İlk Yarı Durum
23:00 Deportes Puerto Montt Deportes Magallanes 1 - 0 0 - 0 Bitti
23:00 Melipilla Santiago Wanderers - - Ertelendi
01:00 Coquimbo Unido Csd Barnechea - - Ertelendi
03:00 San Marcos De Arica Deportes Copiapo - - Başlamadı
23:00 Cobreloa Rangers De Talca - - Başlamadı
23:00 Deportes Valdivia Cobresal - - Başlamadı
23:00 Palestino Colo Colo 2 - 1 0 - 0 Bitti
01:30 U. Concepcion Curico Unido 0 - 0 0 - 0 23'
17:00 Deportes Iquique Deportes Union La Calera - - Başlamadı
23:00 O'higgins Huachipato - - Başlamadı