Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki wczoraj po powrocie od fryzjera mówię niebisekiemu, że włosy po raz trzeci wyślę na fundację i córka lvl 5 pyta jaką fundację i co to jest i jej tłumacze że ta fundacja robi peruki dla dziewczynek i kobiet które nie maja włosów bo są bardzo chore, i dziś po raz pierwszy w swoim życiu podjęła bardzo dorosłą decyzję i poprosiła żebyśmy pojechały do fryzjera bo ona też chcę oddać włosy żeby inna dziewczynka albo dorosła Pani miała swoją peruke #czujedobrzeczlowiek pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Dzisiaj nietypowe #rozdajo z mojej strony, bo suszone koniki polne. Trochę jak #chipsy pod #piwo jak znalazł.
  #jedzenie

  odpowiedzi (79)

 • avatar

  Ogladam #sexeducation na #netflix i jestem aż w szoku. W 3 odcinku 17 letnia dziewczyna idzie dokonać aborcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zakłamane pokazanie rzeczywistości - po prostu poszła o 17 do fajnej kliniki, wypisała papiery i o 18:30 z niej wyszła jak gdyby nigdy nic, a po zabiegu dostała pudding czekoladowy. Bez kwoty do zapłaty, bez powikłań, bez jakiś przemyśleń. Tak po prostu zrobiła aborcję, a wieczorem uczyła się na następny dzień do szkoły. Była też tam kobieta, która mówi, że jest tak już któryś raz z kolei i nikt nie widzi w tym problemu.
  Mam nadzieję, że jakoś pociągną ten wątek, bo ten odcinek pokazał tysiącom nastolatek, że nie trzeba się zabezpieczać, skoro można od tak za darmo i w ciągu godziny mieć aborcję bez żadnych problemów. Nawet bez jakiejkolwiek obecności rodziców.
  #seks
  pokaż całość

  odpowiedzi (165)