Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Gdzie są te ciarki z ekscytacji, kiedy wstajesz o 7 rano, żeby pograć w gierki, a ludzie jeszcze śpią? No gdzie one są? W gimnazjum były...

  #gownowpis

  odpowiedzi (44)

 • avatar

  Z tego co wiem, mój niebieski ma taką męską tradycję, że w lutym zawsze wyjeżdża z kumplami na tydzień (chyba w góry). Takie męskie wyprawy, żyją w jaskiniach, jedzą suszoną wołowinę i chipsy, walczą z misiami, śpią bez piżam dzieląc się ciepłem, czy coś ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
  A tak na serio, to on myśli że ja nie wiem, że te lutowe wyjazdy co rok, to nie są szkolenia, przeziębienia i dyżury, tylko męski tydzień. Pakować go nie będę, dorosły jest i wie najlepiej czego potrzebuje na taką wyprawę, ale co mogę mu dorzucić do plecaka, co ułatwi mu życie przez tydzień w trudnych warunkach i jednocześnie da mu do zrozumienia, że nie tylko nie mam nic przeciwko tym wyjazdom (jego eks podobno robiła straszne cyrki o to), ale cieszy mnie też że jeżdżą taką paczką?
  #zwiazki #niebieskiepaski #mezczyznigor #pytanie #pytaniedoeksperta #zima #gory #bezpieczenstwo #niebieskipasek #snieg #kiciochpyta
  pokaż całość

  odpowiedzi (205)

 • avatar

  Murki,
  Jade ciut starszym autem na narty na słowacje, razem 850km. Jakieś pro tipy?
  mam łańcuchy jak sie zrobi grozej na drodze, booster jak padnie aku, kable jak padnie booster, zaplanowane przerwy co godzine i postój w połowie drogi żeby sie kminąć i nie robić tego na raz.

  #pytanie #podroz #samochody

  odpowiedzi (271)