•  

  Mireczki z #webdev#webdev można jakoś właściciela hostingu złapać za dupę jak po 2 tyg zdjęli mi stronę mimo że rachuneczek opłacony?
  W sensie już naprawiają ale 2 tygodnie strona nie działała a pieniążki poszły, warto się kłócić?

  Ogólnie co się odjaniepawliło to to, że wysłali w Wigilie jakiś link potwierdzajacy dane czy coś (juz dawno po zalozeniu strony) i ten e-mail (jak i kolejne) poszły do spamu, wraz z tym finalnym ostrzeżeniem że wyłączą domenę. No i wyłączyli

  #webdesign #hosting #kiciochpyta

  •  

   zależy przez chyba 30 dni domenę można jeszcze odzyskać, ew. zmienić domenę, a pliki strony przenieść na inny hosting z nową domeną

  •  

   @PaulStanley: miałaś opłacony hosting i na 2 tygodnie Ci go wyłączyli? Tak nagle czy to hosting się kończył przed Wigilią, Ty go na styk opłaciłaś, ale nie ogarnęłaś maili od nich? Podaj od razu nazwę firmy ( ͡º ͜ʖ͡º)

   wysłali w Wigilie jakiś link potwierdzajacy dane czy coś

  •  

   @matixrr opłacony na 3 miesiące
   Wyłączyli bo wysłali jakiegoś gównomaila w świeta gdzie trzeba było kliknąć w link żeby potwierdzić dane kontaktowe (2gi raz?). Potem wysłali jeszcze dwa, 26.12 napisali że jak nie to oni wyłączają. Ofc nie zwalam winy z siebie (tylko na skrzynkę SPAM XD).
   Jakbym nie zareagowała to by strona nadal nie istniała jak przez ostatnie 2 tygodnie.

  •  

   @PaulStanley: Tak. Podać ich firmę w tym wpisie, czego nawet nie zrobiłaś. Co by wiedzieć jakie firmy utrudniają życie klientom.
   Druga sprawa. Unikać takich firm.

  •  

   @damianooo5 jest to hostinger

   Nie robię jakiejś wielkiej maniany bo z jednej strony nie ich a wina skrzynki że to wyjebała do spamu, z drugiej chuj mnie strzelił bo ta strona i tak miała po styczniu zdechnąć (planowo), jej najważniejszy okres działania miał być od połowy grudnia. No i mogę miec pszypał :/
   Jak się na nich zasapałam to raz dwa przywrócili stronę do życia więc nie wiem co mam myśleć, janusz ekonomii przemawia przeze mnie że zjebka z ich strony bardziej niż z mojej.

  •  

   @PaulStanley: zawaliłaś sama po całości i jeszcze próbujesz zjebać usługodawcę?
   Całuj adminów po rączkach, że w ogóle zechcieli coś przywrócić, bo jedyne co powinnaś dostać to krótkie: nie mamy pańskiego płaszcza.
   Opłaciłaś usługi na 3 miesiące, więc wiedziałaś kiedy dobiegnie koniec ich działania.

   O samym wysłaniu linka powinien informować regulamin świadczonych usług.
   Przeczytałaś?

  •  

   @Dibhala ta od razu założyłeś że jestem aż takim w chuj januszem. Już tłumaczę jeszcze raz

   Grudzień zakładam stronę, płacę 3miesiace, akceptuje te ich regulaminy, a żeby w ogole strona latała to już mi mail z linkami aktywacyjnymi też przyszedł

   W świnta ni stąd ni z owąd wysyłają mi maila (który poleciał do spamu - dlaczego- nie wiem) z jakimś kolejnyn linkiem potwierdzającym nie wiem już nawet co, bo strona latała od 2 tyg
   W ciągu 2 dni wysylają mi tego samego maila dziennie no i z ostatnim mówią - nara paulstanley jak nie klikniesz to zdejmujemy. Nadal to wszystko leciało do spamu.

   Dzisiaj wchodzę na stronę i coś nie lota, piszę do nich, przekopuję skrzynkę i się znalazło.

   Jedyne o co mam sapy to ten link jakiśtam wysłany po 2 tygodniach z dupy na ktorym zaważyło być albo nie być strony. No i jeśli strony nie było od 26.12 do teraz to bym raczej chciała żeby ten okres wiszenia strony zostal przedłużony tak zeby bylo ze wisiala 3 miesiace a nie 2.5.

   Jakbyś czytał chociaż komentarz wyżej to byś sę doczytał że powiedziałam "nie ich wina a skrzynki że maile poleciały do spamu".
   Przeczytałeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)

   +: matixrr
  •  

   @PaulStanley: przeczytałem wszystkie, w żadnym nie ma wzmianki o dacie aktywacji usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
   Chronologiczność tak prawidłowa, że trzeba spisać, aby wiedzieć o co chodzi.

   O tym, że powiadomienia wpadały \do spamu, to mnie absolutnie nie dziwi. Domniemywam że konto w jednej z darmowych usług poczty email?
   Większość maili od operatorów wpada do spamu.
   Może wyciągniesz wnioski i kiedyś zaczniesz dodawać adresy email dotyczące istotnych powiadomień do białej listy, ale kto tam wie.

   Dla mnie twoje odpowiedzi brzmią jak nagłówki superekspresu.
   Piszesz o jakimś gównomailu potwierdzającym coś tam.
   Jedyne przypadki jakie znam wysyłania tego typu powiadomień, to przy braku kontaktu telefonicznego monitoring o potwierdzenie określonych rzeczy związanych z łamaniem postanowień regulaminu świadczonych usług, bądź problemów powodowanych przez dziurawość aplikacji webowych znajdujących się na koncie albo związanych z kontem email używanym do wysyłki spamu.

   Tak czy inaczej to tylko dobra wola administratorów i księgowości aby przedłużyli ważność konta o czas na jaki usługi zostały wyłączone przez twoje niedopatrzenia.

  •  

   @Dibhala gmail. Ale nigdy wczesniej mi takiego psikusa nie zrobił.

   Już czytam, chodziło im o potwierdzenie danych kontaktowych tj tego adresu email który i tak był potwierdzony w ten sam sposób w trakcie odpalania strony i przy zapłacie. Stąd moje zdziwko że wysyłają mi podobnego mejla 2 tygodnie później ( ͡º ͜ʖ͡º)

   +: Dibhala
  •  

   @PaulStanley: zaglądaj częściej do folderu spam, bo nawet nie masz pojęcia ile takich "psikusów" już miało miejsce ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
   I nie tylko związanych ze spamem.

Gorące dyskusje ostatnie 12h