Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ale życie jest smutne, wiele lat ciężko pracujesz, od 20 lat cieszysz się zaufaniem wśród mieszkańców, wygrywasz wybory 5 razy, jesteś szczęśliwym człowiekiem który ma rodzinę, a twoje szczęśliwe życie kończy się na festiwalu orkiestry podczas światełka do nieba, bo psychopata sobie coś ubzdurał, straszne.
  #gdansk #adamowicz

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  okay. jestem już po randce z #tinder i kurczę nie wierzę w to XD pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego. ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii. napisał do mnie od razu czy wróciłam bezpiecznie do domu, ale jeszcze mu nie odpisałam, bo w sumie nie wiem czy ciągnąć to dalej i mu dawać nadzieję. czy może to ja przesadzam i szukam nie wiadomo czego.

  pytanie do #niebieskiepaski wolicie jak dziewczyna subtelnie zrywa kontakt czy wprost wam mówi, że nic z tego nie będzie? #kiciochpyta #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu (chociaż chyba jednak nie)
  pokaż całość

  odpowiedzi (144)

 • odpowiedzi (9)