•  

  Szwajcarzy jednak opowiedzą się poprzez #referendum na temat zaostrzenia przepisów o broni narzuconych przez europejską dyrektywę (Szwajcaria niby w UE nie jest, ale dyrektywa ma obowiązywać w całym Schengen).
  Specjalnie w tym celu utworzony komitet zebrał wymagane 50k podpisów do zablokowania przepisów przegłosowanych przez szwajcarski parlament. Z tym ze Szwajcarzy wynegocjowali z UE sporo ustępstw, które nie przysługują innym państwom.
  Głosowanie odbędzie się prawdopodobnie w maju 2019.
  Jeżeli Helweci nie zgodzą się na zaostrzenie przepisów, to teoretycznie Szwajcaria będzie musiała wystąpić z porozumienia Schengen.
  #szwajcaria #swissinfo #prawo #bron #strzelectwo

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Biauek: Wprowadzamy SMSy na Wykopie:

  Smieszny Rumun: Monika lost a dildo in her vagina! z dwusetnego multikonta

  Biauek:

  #wykop

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  SMSy na Wykopie

  Wspominałem Wam wcześniej, że aktualnym priorytetem dla nas jest zwiększenie bezpieczeństwa Użytkowników, a także serwisu. Jedną z obietnic było wprowadzenie SMSów w procesie rejestracji.

  Obietnica została dotrzymana i każdy nowy użytkownik rejestrując się teraz w serwisie musi dodatkowo zautoryzować się numerem telefonu.

  Zmiana ta wymagała od nas zmian w regulaminie, dlatego każdy z Was otrzymał nowe jego brzmienie na swoją skrzynkę mailową.

  W przyszłości rozważamy wprowadzenie możliwości podania numeru telefonu dla obecnych użytkowników jako opcji na dodatkowe zabezpieczenie swojego konta.

  Przy okazji zachęcam Was do sprawdzenia i zaktualizowania Waszego adresu mailowego w profilu. Często zdarza się tak, że osoby wpisujące tam tymczasowe maile, w przypadku zapomnienia hasła nie będą mogły odzyskać dostępu do konta.

  Pozdrowienia!

  #wykopchangelog #wykop #wykopblog
  pokaż całość

  odpowiedzi (337)

 • avatar

  Dajcie ze 10 plusów to jutro zobaczycie mnie we wiadomościach jako news dnia. Zaplanowałem coś ekstra i nie ma opcji, żeby jutro nie było o tym głośno.

  odpowiedzi (60)