•  

  Skąd taki irracjonalny hejt na Muska? Ja się kwestiami Tesli i Boring Company zupełnie nie interesuje ale sposób w jaki ten człowiek spłyca sukcesy SpaceX po prostu zakrawa o kpinę.

  8:00 - DC-X nie doskakuje nawet do pięt pierwszemu stopniowi F9. DC-X nigdy nie poleciał w kosmos, nigdy nie wyniósł niczego na orbitę, to tylko demonstrator technologii jak Grasshopper przy czym Grasshopper wyglądał jak zminiaturyzowana wersja normalnej, ziemskiej rakiety nośnej. DC-X przy tym to bardziej jak załogowy lądownik marsjański gdzie proporcje rozstawu nóg i wysokości statku znacznie ułatwiają lądowanie.

  5:10 - to przecież NASA stoi za opóźnieniami w lotach załogowych a nie SpaceX, jaki jest sens winić za to Muska?

  #spacex #elonmusk #kosmos

  źródło: youtube.com

  •  

   @winged: Bez otwierania linka wiedziałem co to za debil. Po prostu pierdolnięty typ. Nie ma co szukać logiki.

  •  

   @winged: Tunderfoot to taki naukowiec z manią wielkości bo coś czasami policzył i powytykał błędy.

  •  

   Albo wrzucanie hyperloop'u i dróg z panelami słonecznych do jednego worka, lol. Gdyby ktoś był ciekawy, to różnica jest taka, że to pierwsze ma sens i w praktyce, i na papierze jak się to wszystko policzy, tylko jest to bardzo duże przedsięwzięcie, a panele słoneczne na drogach to poroniony pomysł który można odrzucić po kilku/kilkunastu godzinach reasearch'u wykonanych przez myślącą osobę ze średnim wykształceniem.

   5:46 btw.

   Dobra nie oglądam już tego, potem się przywalił do tego, ze Elon drwił z latajacych samochodów i z ich niepraktyczności, pytał (sarkastycznie) dla czego nie może ich wymyślić na nowo tysiac razy cichszych, szybszych i wydajniejszych, w kontekście tego co mówi o swoich tunelach które mają być rewolucją. Bo prawa fizyki kurwa. Na jedno prawa fizyki nie pozwalają, a na drugie tak. I ten koleś dobrze o tym wie, bo widać że nie jest głupi i ma łep na karku, wydaje mi się że ma to wszystko doskonale rozplanowane i robi to dla wyświetleń po prostu.