•  

  A gdyby tak powstał nowy Fallout 5, ale dziejący się w Europie, a nawet w Polsce i Czechach, tak żeby i góry były? Nowe możliwości, nowy świat, potwory i inna kultura.
  Ciekawe czy gdyby była taka możliwość, to czy np CD Projekt RED by nie wykupił praw od Bethesdy czy Obsidiana i zrobił właśnie taką grę. Pewnie nie byłaby ona tak popularna w Ameryce, ale przynajmniej nie byłaby ona powieleniem poprzednich gier.
  #gry #fallout

  •  

   @Chrystus: Fajnie by było, ale wiadomka. Bethesda i więcej nie trzeba mówić.

  •  

   @Chrystus: Myślałem kiedyś o tym i doszedłem do wniosku, że było by to mało realistyczne. W FallOutach wszędzie masz broń i amunicję co idealnie wpasowuje się w klimat USA.

  •  

   @Grubyyy: Zawsze są samoróbki, a o takie potężniejsze bronie byłoby trudniej, a nie tak jak w piątce, gdzie bandyci mieli nawet karabiny bojowe.

  •  

   @Chrystus: Ja zawsze myślałem, że fanie było by zobaczyć ten konflikt od strony chińczyków. Fallout 5 w zniszczonych Chinach mógłby być zajebisty

  •  

   @Grubyyy: O właśnie. To też jest dobry pomysł. A potem dodatki typu Japonia, Korea i może jakieś inne kraje Dalekiego Wschodu.

  •  

   @Chrystus: zbyt ambitne, musieliby nowy silnik zrobic

  •  

   @Chrystus: Jeśli chodzi o Europę to tam zbytnio nie byłoby co robić

   In economy, the Commonwealth was one of the key importers of Middle Eastern crude oil by the mid 21st century. However, the worsening economic situation in the region resulted in the oil-rich states increasing the price of the oil barrel to the point where continued importation of oil would be impossible. In April 2052, the Commonwealth declared war and invaded the Middle East. The Euro-Middle Eastern War would force the prices of oil even higher, leading to a string of bankruptcies among smaller countries and starting the Resource Wars.[7]

   The war lasted eight long years. In 2060, the oil fields the Commonwealth and the Middle East fought over dried up. The conflict abruptly ends. However, as the war reduced both sides almost to ruin, severe consequences follow.[8]

   The once prosperous union falls apart almost overnight as the resource-starved European states jump to each other's throats over the few remaining resources. The European Civil War begins. By 2077, the Great War extinguishes any hostilities on the continent.[9]

  •  

   @Chrystus: Na chuj xD, przecież ta seria jest czysto amerykańska. Głównym sednem fabuły jest amerykański strach przed wojną nuklearną z lat 50, wszystkie stylistyki są czysto amerykańskie, takie jak western, noir, czy retro-futuryzm (tak wiem że westerny potem robili włosi, a noir francuzi). Muzyka to amerykańskie utwory z lat 40-60. Fabuła to taka parodia amerykańskiego snu i ich wartości z tamtych lat.
   Co z Fallouta by w takiej grze zostało? VATS? RPGową stronę już wykastrowała Bethesda w ostatniej odsłonie. Byłaby wtedy po prostu strzelanka w realiach post apokaliptycznej Europy wschodniej.
   A zaraz

   pokaż spoiler już są dwie takie serie

   I prawdę mówiąc takie nowe Metro w realiach polskich/czeskich miałoby nawet sens, szczególnie zważając że już powstały książki dziejące się w uniwersum Metra na tych terenach.
   To tak jakby chcieć by nowy wiedźmin dział się w terenie stylizowanym na Japonię, a protagonista miałby być samurajem.

   Pewnie nie byłaby ona tak popularna w Polsce, ale przynajmniej nie byłaby ona powieleniem poprzednich gier.
   Różne odsłony serii powinny się od siebie różnić, ale pod względem nowych mechanik i rozwiązań fabularnych, a nie zmieniając to co czyni Fallouta Falloutem. Jeżeli chce się dokonać takich zmian, dlaczego po prostu nie stworzyć nowej serii?

   +: H...........g, Dragontraxxx