Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W sobotę pogrzeb Adamowicza, prawdopodobnie wiecie już mniej więcej co może się wydarzyć, ale przypomnę proroctwo:

  pokaż spoiler KIEDYŚ SPOTKAŁEM OWSIAKA NA POGRZEBIE JAKIEJŚ SŁAWNEJ OSOBY. PODOCHODZĘ DO NIEGO I MÓWIĘ "CZEŚĆ OWSIAK TY SKURWYSYNU". A ON TYLKO "ELO" I ODWRACA GŁOWĘ. SPRZEDAŁEM MU BLACHĘ W POTYLICĘ I MÓWIĘ "SŁUCHAJ MNIE BO CI NIE DAM KASY NA ZIARNO DLA KUR". JUREK COŚ TUPNĄŁ, COŚ MRUKNĄŁ ALE MÓWI "DOBRA SŁUCHAM CIEBIE CIERPLIWIE, CO MASZ MI DO POWIEDZENIA". "CZEMU SPRZEDAWAŁEŚ URAN CZECZENOM?" NA TO OWSIAK POWIEDZIAŁ DO MNIE - "TY KURWA GNOJU" I PRZYKLEIŁ MI SERDUSZKO DO CZOŁA. POTEM UCIEKŁ DO LASU.


  pokaż spoiler #coolstory #woodstock #gdansk #wosp #pasta #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Niebieski, lvl 26. W grudniu dostałem całkiem ładną premię, obiecałem więc mojemu różowemu wspólny zimowy wyjazd. Taki fajny - będą narty, termy, podróże pociągiem, zwiedzanie miast i próbowanie lokalnego piwa. Zgraliśmy urlopy, bilety są, przewodnik i mapy kupione, jutro wyjeżdżamy. I nagle jakoś między słowami zorientowałem się, ze różowa mysli, że ja się jej na tym wyjeździe oświadczę.
  Niestety, jest w błędzie.
  Nawet nie to, że nie chcę, po prostu nie planowałem tego akurat teraz. I teraz mam dylemat - czy oświadczac sie "po wariacku", wczesniej i inaczej niż planowałem, czy mieć zwykły wyjazd z którego ona wróci z wielkim rozczarowaniem? Nawet nie mam pierscionka. Nie wiem jaki rozmiar nosi.
  Mirabelki, pomuszcie, czy przyjęłybyście zaręczyny bez pierścionka? Co byście wolały w takiej sytuacji?
  A. Bezpierścionowe zaręczyny na fancy wyjeździe
  B. Zareczyny z pierscionkiem, ale póżniej?

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)

 • avatar

  Dzisiaj dowiedziałem się, że moja znajoma kupiła sobie rok temu iPhone 8 na raty xD Nadal musi go spłacać, a już jest warty połowę z tego za ile go kupiła xD Jest to typowa dziewczyna ze wsi, która na siłę chce udawać miejską i oświeconą, jak większość użytkowniczek telefonów tej marki. Pewnie kupiła go z kompleksów i ten telefon jest dla niej "powiększeniem cyckow"
  #ios #apple #iphone #rozowepaski #logikarozowychpaskow #gownowpis pokaż całość

  odpowiedzi (68)