•  

  Jestem zbyt nieśmiała na to, żeby przyjąć ofertę sponsoringu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #gownowpis

 •  

  Chciałbyś wejść w gorące, ale nie wiesz jak? Użyj jednego ze sprawdzonych sposobów z tzw. fekaliowej dziesiątki:

  1. "Na szacunek".
  Kurde miruny i mirabelunie, <wstaw cokolwiek> to jest prawdziwe złoto.. Szanujesz, plusujesz!*
  Kurde miruny i mirabelunie, <wstaw cokolwiek> to jest prawdziwe gówno.. Szkalujesz, plusujesz!**
  Dla zaawansowanych:
  * Wstaw coś, co powszechnie jest znienawidzone, wtedy komentarz "minusy tutaj" wybije w gorące.
  ** Wstaw coś, co powszechnie jest lubiane, wtedy komentarz "plusy tutaj" wybije w gorące.

  2. "Bumerang".
  Wchodzisz na jbzd i widzisz wczorajszą perełkę z gorących przepisana czerwonymi literami na czarnym tle? Nie zastanawiaj się tylko wrzucaj pod #humorobrazkowy

  3. "Loteriada".
  Ostatnia cyfra po zaplusowaniu tego wpisu, powie Ci jakim typem piasku znad morza jesteś:
  - 0 parzący zabójca
  - 1 wilgotny, ale nie mokry
  - 2 piach zwyczajny
  - 3 obszczany
  - 4 zimny drań
  - 5 wytrwały piaseczek, który utrzymuje się rok po wizycie nad morzem w plecaku
  - 6 całkowicie mokry piach
  - 7 drobny piaseczek
  - 8 szlachetny piasek uformowany w zamek
  - 9 piach złośliwy, wpada do oczu i buzi
  #glupiewykopowezabawy

  4. "Dej".
  Hej, robię małe #rozdajo, wystarczy że zaplusujesz ten wpis, a będziesz miał szansę na zdjęcie telefonu / nic / długopis za 20 gr.

  5. "Trailer".
  Słuchajcie, 2 lata temu zabiłem i poćwiartowałem człowieka, policja złapała mnie po roku ukrywania się. Mógłbym opisać jak to wszystko wyglądało i przez co przeszedłem, ale nie wiem czy byliby chętni? Zawołam plusujących.

  6. "Pod prąd".
  Umyślnie opisz historię, w której oczywistym brakiem rigczu wykazuje się sam narrator. Dodatkowym atutem będzie odrobina #logikarozowychpaskow i #logikaniebieskichpaskow. Następnie poczekaj na komentarz, który opisuje normalne zachowanie w opisywanej sytuacji, złap ten komentarz bardzo mocno i daj się unieść w gorące.

  7. "Kij w mrowisko".
  Po prostu wejdź na jakiś tag i dodaj wpis dyskredytujący całą społeczność tego tagu. Jeśli chcesz iść na łatwiznę to polecam tagi o wierze i polityce.

  8. "Rozstrzygnięcie".
  Wstaw zdjęcie telewizora, napisz "Rozstrzygnijmy to raz na zawsze- jak na to mówicie?". W ankiecie dodaj opcje "Magiczne okienko" i "Obrazownik", czekaj aż ktoś napisze komentarz "telewizor kurwa".

  9. "Cichociemny".
  Idziesz ulicą i widzisz przed sobą zgrabną dziewczynę. Nie zastanawiaj się. Wyciągnij go powoli ze spodni, upewnij się że nikt nie patrzy, wymierz w nieświadomą niczego ofiarę i zrób zdjęcie, które wstawisz bohatersko na #dupeczkizprzypadku.

  10. "Hipokryta".
  Zrób pseudo listę najbardziej prymitywnych sposobów na wybicie się w gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pasta #protip #wykop
  pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Cześć, Mirabelki i Mirki. Przepraszam, jeśli będzie to zbyt chaotyczny wpis, ale chciałem coś „głośno” przemyśleć.
  Sytuacja klaruje się tak: jestem sobie prawie od dwóch lat z różowym, od ośmiu miesięcy mieszkamy razem. Trochę o mnie: jestem starszy od różowej o trzy lata, pracuję w it na stanowisku seniora, w zależności od miesiąca, wyciągam około 12-14k netto (chyba to istotne w tej historii). Różowa nie wie, ile zarabiam. Nigdy jej nie powiezialem, a sama nie ma odwagi zapytać. Przyznaję: to przeze mnie, bo zrobiłem chyba temat tabu z pieniędzy. Różowa zarabia - w zależności od miesiąca - około 2500-2900 na czysto (pierwsza poważna praca po studiach, blabla). Powiedziałem jej tylko, że w jej wieku zarabiałem 2200. O jej wynagrodzeniu wiem, bo chyba specjalnie zostawiła na kilka dni umowę w widocznym miejscu. Pewnie już ma dość tego milczenia z mojej strony. Mieszkamy w mieszkaniu kupionym przez moich rodziców, którzy przez wiele lat pokrywali wszystkie opłaty (zmieniło się to całkiem niedawno - wyprowadził się moj brat, który postanowił uniezależnić się od rodziców i zapragnęli tego samego z mojej strony). Nie chciałem, żeby różowa dokładała się do rachunkow, bo uznałem, że to mała kwota (góra 600 zł) i mieszkanie jest „moje”, i całkiem możliwe, że rodzice mi je podarują (coś tam kiedyś wspominali). Różowa oczywiście chciała płacić za mieszkanie od samego początku. Pierwsza to zaproponowała, ale ja odmówiłem.

  Okej, to było jakieś tło, pozwalające Wam nakreślić moją sytuację. Teraz sedno: czuję, że jestem nie do końca dobrym facetem. Różowa naprawdę się stara: dom zawsze wysprzątany, obiad do pracy zrobiony, kolacja też często mega przygotowana. I tak dalej. Robi co może. Mimo tego, że nie zawsze ma czas. Zakupy też ogarnia (i to naprawdę często). Płaci za jakieś wyjścia też. I nawet nie ma nic przeciwko pokrywaniu rachunków typu ~120 zł w knajpie za wyżerkę. Albo zabiera na jakieś kawki i mniejsze jedzonko. Sporo też schodzi jej na dojazdy, bo pracuje poza miastem. Nigdy mnie o nic nie poprosiła. Zawsze płaci za swoje zakupy, czy nawet najmniejsze pieroly, typu drobne kosmetyki. Nigdy jej nie kupiłem nic do ubrania (tylko teraz w mikołajki bluzkę na siłownię) przez te dwa lata związku. Na jakieś okazje też się starała - zawsze wypasione prezenty, mimo, że miałem ostatnio trzy okazje w jednym miesiącu. I tak sobie ostatnio zacząłem myśleć, że te prezenty, które sobie dajemy, to w takim samym przedziale cenowym. Ona na to pracuje ze cztery dni, a ja może pół dnia góra. Sam nie wiem... Nigdy jej nie kupiłem żadnej bielizny. Nie powiem, ma dużo ładnych rzeczy. Jak tak patrzę na strony sklepów, to mnóstwo potrafią kosztować takie fatałaszki. Oglądałem ostatnio pasy do pończoch (nie ma, mówiłem jej, że chciałbym, żeby nosiła, a ona, że nie ma) i patrzę na ceny, a tu masakra. Z jedną czwartą wypłaty musiałaby wydać na coś takiego.... A to tylko jedna rzecz.

  Od kilku lat nie była na wakacjach, bo albo pracowała albo nie miała dodatkowych pieniędzy na takie wydatki. A jak już, to kilka dni nad polskim morzem. Za granicą to była kilka lat temu, ale nie na wakacjach, tylko w pracy wakacyjnej. Ja jeżdżę ze znajomymi regularnie. Na nartach też nigdy nie była. Ja uwielbiam i jeżdżę co roku, zawsze za granicą. Jak ostatnio jeździłem to bez niej, bo nie miała tyle pieniędzy na sprzęt i w ogóle. Nigdy nie byliśmy razem na wakacjach, bo nie miała na to pieniędzy (niedawno skończyła studia i poświęcała najwiecej pieniędzy na rozwój). Nasi znajomi rozmawiali o jakichś tam planach, Chorwacja i te sprawy, a ja byłem głupi i nie widziałem, że biedna nie wie, co odpowiedzieć, kiedy pytali, czy my jedziemy. Było jej chyba wstyd, że jej nie stać, żeby za siebie zapłacić. A ja jej powiedziałem, że jak już będzie na poziomie, że będzie miała dylematy, czy kolejna para butów, czy narty, to już będzie mogła jeździć i się o nic nie martwić.

  Mieliśmy czasem takie rozmowy, w których mówiła, że wolałaby być z kimś na swoim poziomie finansowym, że mogłaby pojechać nad morze, czy w góry i nie musiałaby patrzeć, jak siedzę ze znajomymi na drugim końcu świata i piszę jej „szkoda, że Cię tu nie ma”. Widzę, że jest jej czasem trudno. Kiedyś - po takim chodzeniu w „lepszych” alejkach w galerii i towarzyszeniu mi w zakupach, rozpłakała się w aucie, a ja byłem głupi i nie rozumiałem, że pewnie oglądała rzeczy, których nigdy nie będzie mogła mieć. A przynamniej nie w najbliższym czasie. Dla mnie to grosze, a dla niej pół pensji. Panie w sephorze mnie często atakują i pytają czego szukam (lubię sobie powąchać różne zapachy i lubię perfumy generalnie), i odpowiadam im, że nic, a ona jest tego świadkiem, i stoi obok. Pewnie czasem patrzyła na te wszystkie super fensi kosmetyki. Jak kupowałem z nią prezent dla swojej mamy w sephorze, to powiedziała, że zazdrości mojej mamie takich prezentów. Do tego te babki widzą trochę wiecej pieniędzy u mnie i traktują różową trochę jak powietrze przy mnie. Ją olewają i tylko mnie maglują i zachęcają do zakupów.

  A tak w temacie prezentów jeszcze, to różowa była u mnie na wigilii i też kupiła prezenty i zrobiła jedzenie. No, postarała się. Wszystko logistycznie ogarnęła - i pyszne jedzenie i przemyślane prezenty, i pięknie zapakowała.

  Jej pierwsza praca po studiach okazała się niewypałem. Mega mobbing, okropna atmosfera, kary finansowe za nic. Dramat, serio. A ona to wszystko znosiła, chociaż wielokrotnie namawiałem ją na odejście. Pewnie się martwiła, że nie znajdzie niczego nowego, a oszczędności się wyczerpią. Na końcu listopada odeszła, bo dostała nową umowę, która była tak skonstruowana, że szkoda gadać + kary i zakaz konkurencji. Przyparli ją do ściany, musiała odejść. Teraz szuka pracy - okres świąteczny niestety nie pomógł, jak łatwo się domyślić - chodzi na rozmowy i chce wziąć cokowiek. Była nawet ostatnio na rozmowie o pracę jako sprzedawca. Nie wiem, czy ma jeszcze jakieś oszczędności i na ile jej wystarczą. A potrafiłem na przykład odejść w sklepie od kasy i sobie pójść siku, i nawet nie pytałem, czy będzie miała z czego zapłacić. Tym bardziej, że jej ostatnia pensja była mocno okrojona, bo dostała karę finansową za nic i w ogóle (szkoda gadać o tej firmie). I tak ogarnia zakupy i wiele się nie zmieniło od czasów, kiedy pracę miała. Dalej płaci za siebie. A ja w sumie nie wiem, czy mam jej jakoś pomagać, czy rodzice powinni.

  Chyba jestem głupi. Przepraszam, trochę się wstawiłem i tak rozkminiam

  #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

 •  

  Hehe dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczjącą wiatru, dopasowaną bluzę za 1 tys złoty. Na koszulce najebane tyle sponsorów, że prawie mnie zza nich nie widać, co tam, szkoda tylko, że mi nie płacą. No i wsiadam na moją karbonową szosę, której ceny nie podam, bo boję się, że walnę się w ilości zer. Zapinam moje karbonowe spd do karbonowych pedałów spd i jadę na spotkanie lekkim tempem 45km/h na godzinę, żeby się nie zapocić przed spotkaniem. No i stoi ona. Na góralu. W wełnianych rękawiczkach i puchowej kurtce, cała telepie się z zimna. Widać, że nie ma super lekkich neoprenowych rękawic za 800 złoty. Nogi od urodzodzenia pewnie też ma te same. No i zaczynamy przejażdżkę. Narzucam tempo 35 km/h na godzinę, bo w końcu dziewczyna. W pierwszych chwilach dawała radę, to dopierdoliłem 55 km/h niczym Armstrong pod Alpe d'Huez. Gdy dziewczyna zniknęła z tyłu za horyzontem, doceniłem kupno karbonowego super lekkiego trenażera za 10tys złoty, widać, laska opierdalała sie cała zimę. Trochę dla beki jeszcze pokręciłem kółka wokół niej, popchałem trochę za siodełko. Śmiesznie wtedy piszczała, że się boi. Doszedłem do wniosku, że nudy i olewam taki układ i już wypierdoliłem VMAX 65km/h i zniknąłem w oddali. Objechałem standardową rundę przez Wólkę Kosowką, aż po Łódź. Niestety musiałem już zawijać na chatę, bo praca na 8. Polecam te neoprenowe rękawiczki.
  #pasta #szosa #rower
  pokaż całość

 •  

  lata 90te
  lvl 17
  wakacje
  mame wypierdala cie na jakis obóz dla ostrej patoli
  mame ale ja nie che
  zamknij morde jedziesz bo zapłacone XD
  k
  jedziesz nie zbyt zadowolony
  gdy docierasz do tego ośrodka myślisz se że może być spoko bo fajne miejsce las jezioro itd
  XD tylko kible na dworzu
  mame cie zostawia i spierdala z ojcem januszem OLINKLIZIW do włoch
  trafiasz do pokoju z spks sebkami troche takie pizdy ale ty lepszy nie jesteś
  spotkanie integracyjne
  okazuje się że nie ma ostrej patoli tylko jakieś same dzieci piwnicy
  wtem widzisz ją
  jasna skóra
  ciemne kasztanowe włosy
  piękna figura
  długie nogi
  twarz anioła
  czujedobrzewserduszku.pgn
  twój beniz też się cieszy
  opiekunowie rozpalają ognisko
  smarzysz se kiełbase
  nagle koło ciebie siada ta fajna karyna
  "cześć, jestem agnieszka a ty?"
  kij z kielbachą wpierdala ci się do ognia
  próbujesz go złapać ale trzepiesz się tylko jak pojebany
  loszka zachichotała
  męskim glosem mówisz "jestem anon dziwko"
  "oo ładne imię hehe skąd jesteś zjebie?"
  "z sanoka XD a ty?"
  "z wawy hehe stolica"
  "no wiem ty tępa kurwo"
  nagle niezręczna cisza
  myślisz co powiedzieć i z dupy mówisz
  "chcesz chapnąć moją kielbaske?"
  loszka znowu bk
  "hehe dzięki anon"
  bierze gryza twojej kiełbaski
  zaczynacie gadać o życiu
  loszka nigdy nie miała chłopaka hehe
  starzy ją też wykurwili z chaty
  rozmawiacie tak godzinami patrząc sobie w oczy
  ty samiec alfa proponujesz loszce spacer po lesie
  "anon ale tak nie wolno ://"
  "zasady są po to żeby je łamać hehe"
  idziecie przez las trzymając sie za ręce
  w lesie jakis spożywczak jest bo to koło takich domków do wynajęcia nad jeziorem
  kupujecie winiacza tego sławnego komandosa
  siadacie sobie razem na jakieś górce
  otwierasz winiacza
  jebs denkiem w łokieć
  jebs w kolano
  i w czoło na szczęście XD
  loszka śmieszkuje z ciebie
  "anon jesteś taki zabawny, lubie cie"
  "ja cb też loszka"
  pijecie razem winko
  obejmujesz ją
  ona się w ciebie wtula
  feelsgoodman.jpeg
  serduszko rośnie jak penis pedofila w przedszkolu
  loszka przechyla ostatni łyk
  patrzycie sobie w oczy
  wasze twarze się zbliżają
  całujecie się jak w tych sławnych amerykańskich filmach
  trwa to z 5 min XD
  loszka mówi że trzeba wracać
  idziecie spowrotem za rękę rozmawiająć
  wracacie i widzice te spierdoliny dalej przy ognisku
  nikt się nie zczaił że was nie ma
  hehe noł przyps
  odprowadzasz są do pokoju i idziesz do siebie
  nie śpisz całą noc, patrzysz w gwiazdy i myślisz tylko o niej
  sen jednak silny skurwiel i film ci się urywa
  rano na śniadaniu siadacie razem
  gadacie se jak wczoraj
  wgl cały czas robicie wszystko razem jak bliźnięta syjamskie XDXD
  mijają 2 tygodnie (obóz trwał 4) jesteście super szczęśliwi razem
  całe noce spędzacie na spacerach i piciu winka XD
  ostatni tydzień
  loszka powoli smuta że cie straci
  mówisz że będziesz do niej jeździł pociągiem co łikend i będziesz kupował kwiaty
  "och annon jaki ty jesteś słodki"
  "kocham cie moje śliczne ty kochanie"
  Ostatni dzień przed wyjazdem
  jak co noc
  wino las wy dwoje
  loszka mówi że chce wyrazić swoją miłość w inny sposób
  "anon chce się z tobą kochać"
  XD wygryw zasram
  idziecie do męskiego kibla bo tylko tam nikt nie chodzi
  ona zdejmuje koszulke
  instant boner
  cycuszki jędrne i piękne lepsze nawet niż z filmów starego XD
  łapie cię za beniz
  "anon rozbieraj się"
  stoicie razem zupełnie nago
  loszka klęka i ssa małego anona
  okurwajakdobrze.jpeg
  nigdy tak nie czułeś
  w końcu wypina się i daje znak do startu
  ruchasz ją namiętnie nie tak byle by zasrać ale z prawdziwej miłości
  po wszystkim wyznajecie sobie miłość i przysięgacie się spotkac znowu i być na zawsze razem
  idziecie do ciebie bo sebki są u loszek o czym kurwa nie wiedziałeś bo tak byś nie musiał się jebać z głową obok sracza
  zasypiecie slodko razem przytuleni do siebie
  wstajesz rano i mówisz "loszka trzeba się pakować"
  loszka z promienistym uśmiechem wstaje daje ci buzi i ucieka na tych swoich pięknych nóżkach do pokoju
  autobus podjezdza
  loszka daje ci kartke z numerem telefonu adresem itd
  płaczecie
  odjezdzacie
  smutnażaba.jpg
  ryczysz całą droge
  już w autobusie piszesz do niej list
  gdy wracasz do domu dzwonisz do niej rozmawiacie
  "anon brakuje mi ciebie"
  "mi ciebie też loszka"
  znowu płaczecie
  ale ze mnie ciota
  wysyłacie sobie listy
  mija kilka miesięcy
  loszka przestaje odpisywać
  myślisz że musisz do niej jechać bo do wakacji nie wytrzymasz
  bierzesz swoją całą kase jaką masz i idziesz na pociąg do stolicy
  droga troche dluga ale robisz to dla niej
  czujesz papje w brzuchu z radości
  idziesz i cieszysz sie jak ostatni debil
  widzisz jej dom
  widzisz ją w oknie
  ona patrz na ciebie
  ucieka gdzieś nagle
  myślisz że biegnie cie przywitać
  pukasz do drzwi cały uradowany
  otwiera jakaś stara kurwa
  "zastałem agnieszke stara szmato?"
  "co kurwa, ona już dawno tu kurwa nie mieszka"
  wtedy coś w tobie pękło
  zrozumiałeś że ona nie chce cie widzieć
  wypierdalasz bukiet który jej kupiłeś do śmieci
  płaczesz
  idziesz na dworzec
  płaczesz
  wracasz do domu
  płaczesz
  myślisz o samobójstwie
  mijają tygodnie a ty dalej czujesz się jak gówno
  w końcu nadchodzą wakacje
  już ci po niej jakoś przeszło ale cały czas ją kochasz
  jedziesz znowu na ten sam obóz bo najtańszy
  idziesz w miejsca w których byłeś z loszką by powspominać
  stoisz przed tym sławnym sraczem w którym pierwszy raz zasraleś
  słyszysz znajomy głos
  "anon? to ty?"
  widzisz tą kurwe
  "tęskniłąm anon, wybacz że tak sie stało byłam dziwna moja wina wszystko żałuje że tak zrobiłam spanikowałam"
  chłodnażaba.gif
  "anon, w twoim seruduszku jest jeszcze agnieszka?"
  "moje śliczne ty kochanie, agnieszka już dawno tutaj nie mieszka""

  wyjebane.jpg
  " odchodzisz i masz w dupie co czuje loszka
  kilka years later twoja kumpela z klatki nagrywa o tym piosenke bo jej o tym wyszstkim opowiedziałeś i zarabia grube miliony
  życie ty kurwo

  #pasta #byloaledobre
  pokaż całość

 •  

  podskoczysz?

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1547348613761.jpg

 •  

  Robicie kawe z drippera?
  Korzysta w ogóle ktoś z tego ustrojstwa?
  Jak zrobić w tym mocną kawę, bo mam wrażenie, że wychodzi mi coś w stylu mocnej herbaty :D

  Smak nie jest najgorszy, pijałem gorsze rzeczy ( na Orlenie ( ͡º ͜ʖ͡º)) ale może da się coś zrobić, żeby było lepiej?
  #kawa #kawatime #dripper #kiciochpyta

  pokaż spoiler rysunek poglądowy
  pokaż całość

  źródło: coffeedesk.pl

 •  

  #testowanieoprogramowania

  Wiem że to pytanie może padać tu często ale jestem na przerwie w gownopracy i chce zmienić swoje zycie, uczę się Javy ale w tym tempie to może do 30 znajdę pracę jako junior, więc może warto wejść w IT jako tester ? Co potrzebuje się nauczyć żeby szukać pracy jako tester manualny ? Nawet podlinkowane innego merytorycznie fajnego wpisu będzie kozackie mirko pomóż wyjść z depresją i januszexu pokaż całość

 •  

  #rozowepaski Czy ujędrniające kremy działają na duże piersi przy długoterminowym użytkowaniu? Ktoś przekonał się na własnej skórze? Moja #rozowypasek chciała, żeby znalazł naukowe dowody (-‸ლ)

 •  

  Ja pierdole, gdzieś w Biedronce zalęgły się szczury, urodziły się małe i sobie jedzą pestki dyni itp. Babka wrzuciła z tego filmik i w komentarzach ludzie piszą żeby te szczury uwolnić, niech żyją... Przecież to takie same szkodniki jak gołębie xD Biedronka nic jeszcze nie zrobiła, było niby zgłaszane kilka razy.
  #biedronka #bekazpodludzi #zwierzeta #gownowpis #chlewobsranygownem pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_20190109-212137.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika luke3

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)