Programista (ale nie wypokowy ;) ) Obecnie pomagam przy organizacji #wykopaka - jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości, to śmiało mi je zadaj!

 •  

  No to i ja doczekałem sie swojej #wykopaka. Po przejściach zwiaznaych z dostarczeniem błędnej przesyłki przez #inpost oraz olaniu sprawy przez obsługę klienta zostalem jedynym niezadowolonym uczestnikiem paki :( na moje szczęście taka sytuacja nie mieściła sie glowie @dobry_programista ktory sam jako wolontariusz zdecydował sie osobiscie przygotowac dla mnie paczkę. Skurczybyku trafiles w moj gust idealnie. Ksiazka o Elonie ktora planowalem kupic na weekendzie zapewni mi wiele wspaniach godzin rozrywki, samochodzik elektryczny zapewni mi świetną zabawe a różne pyszności zarowno dla mnie jak i dla moich piesków zapewnią wiele słodkich wspomnień związanych z ta edycja :)
  Jeszcze raz wielkie brawa dla organizatora ktory stana na wysokości zadania.
  wolam @m__b niech wie ze jego portal posiada wielu wartościowych urzytkownikow
  pokaż całość

  •  

   @owsikalfred: Bardzo się cieszę, że zawartość paczki się podoba! Przygotowując ją bazowałem na pierwotnej paczce dla Ciebie, więc część z tych rzeczy została trafiona w punkt przez Twojego pierwotnego nadawcę (ale od siebie też trochę dorzuciłem) :) Oby już nigdy InPost nie pomylił paczek przy naklejaniu etykiet i wszystkie paczki trafiały do swoich prawidłowych odbiorców!

 •  

  Mirki, co się stało się, to ja nawet nie! Otrzymałem drugą #wykopaka, tym razem od @dobry_programista! Przyznam szczerze, że mocno się zawiodłem, bo myślałem, że to buty, ale już napis na kartonie szybko wyprowadził mnie z błędu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zamiast butów, muszę zadowolić się mini-komputerkiem OrangePi (wow! Nie wiedziałem, że coś takiego w ogóle istnieje i że będzie powodem nieprzespanych kolejnych nocy :D), modułami do elektroniki, z których pewnie zbuduję czołg sterowany po wifi, albo inne urządzonko typu smart home oraz słodyczami i wyjątkowym kubkiem, który jest jednocześnie… tablicą! Można po nim normalnie pisać kredą - magia!
  Zupełnie się tej paczuchy nie spodziewałem! Niby nie buty, ale mimo to mega się cieszę i #chwalesie. Dziękuję! (ʘ‿ʘ)
  pokaż całość

  źródło: wp2.jpg

  •  

   @chybaDapi: Wybacz, że nie wysłałem Ci jednak tych butów a tylko rzeczy, dzięki którym już nie będziesz spał wcale ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdybym wiedział, że będziesz tak zawiedziony i ta paczka tak Ci zrujnuje życie to bym Ci jej nie wysyłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Szanowny kolego, przyjemnością było wysłanie Ci tej paczki niespodziewajki! Wielokrotnie to już powtarzałem, ale jeszcze raz dziękuję Ci za odwagę i ekspresowe wdrożenie projektu wykoPAKA do życia, no i za to, że mogłem pomóc Ci w I edycji i zapewne w kolejnych! :) pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika dobry_programista

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)