•  

  Siedzę chwilowo na bezrobociu, bo w poprzedniej pracy byłem tylko na IV kwartał. Na grupce lokalnej z pracą w #bielskobiala na #facebook dałem takie ogłoszenie:
  Poszukuje pracy, posiadam
  - Technika Informatyka (wszystkie kwalifikacje zawodowe)
  - Język angielski komunikatywny
  - Prawo jazdy kat.B
  - Doświadczenie pracy jako konsultant
  Oferty jakie dostałem na #messenger :
  Kurier, Busy międzynarodowe, rozwożenie pizzy i produkcja, oraz doradca klienta, ale nic via Facebook się nie dowiedziałem, a koleś co pisał w sprawie ogłoszenia nie potwierdził godziny i daty spotkania, masę #mlm oraz pracy przez internet . Wchodząc na pracuj.pl nic takiego co mógłbym robić w komputerach, albo coś jako konsultant. Najlepsze w #bielskobiala szukali Junior Helpdesk Specialist i co "... nie zakwalifikował się Pan do II etapu rekrutacji" a w #warszawa chętni byli chociaż porozmawiać ze mną mimo iż jechałem 400 km z domu. A jak słyszą w rodzinie (rodzice spoko odebrali wiadomość o możliwej przeprowadzce do stolicy), że może być przeprowadzka do Warszawy to drama "hurr durr Anon nie poradzisz sobie" "hurr durr [kogoś tam syn] syn pracuje w Wawie i wynajmuje mieszkanie za 2,5k 20m^2", "Ale wiesz że tam jest drogo". Tak kurwa mam siedzieć na ojszczanej, obsranej #wsi mieszkając z rodzicami, gdzie faceta nie mogę znaleźć, siłka taka konkretna to 40 km od domu, a jak chcę coś innego niż pizza, kwaśnica i inne chuj wie co to muszę jechać 20 km do miasta powiatowego, a #technikinformatyk po chuj robiłem tylko po to, żebym miał zawód i z niego nie skorzystać . Co raz bardziej wiem, że mając 21 lat za paręnaście dni przegrałem życie, bo inni mają lepszy samochód ode mnie, nowszego iPhone, oraz prowadzą ciekawe życie, oraz mają lepszą pracę niż ja jak coś się chwyciłem. #zalesie #gownowpis #szukaniepracy #szukaniepracyjestchujowe #pracbaza #trudnesprawy #trochepasta #przegryw
  pokaż całość

  •  

   @patoinfluenser: szkoda, że to bait, ale dla potomnych.

   Jak chcecie znaleźć pracę to się wysilcie na coś więcej niż przeglądanie lokalnej, ogólnej grupy i napisanie "ogłoszenia" na 5 słów, nie precyzując nawet co chcesz robić.

   Jak szukać pracy?

   Zastanów się co chcesz robić. Jeśli to możliwe (a prawie zawsze tak jest), naucz się podstaw sam, w domu. Jeśli nie możesz się nauczyć praktyki (trudno zostać mechanikiem z książki), to chociaż przeczytaj o teorii, by na rozmowie nie nudzić.

   Napisz rozsądne ogłoszenie, wymień swoje umiejętności w dziedzinie, w której szukasz pracy, a nie "prawo jazdy". No i napisz je na grupie tematycznej, a nie "praca dla kazdego przez internet bez wychodzenia z domu za darmo kryptowaluty Janki Małe". Pozdrawiam.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (38)

 •  

  Czy ktoś z Was wybiera się na #koncert #tommycash w #krakow ? Pytam, bo głupio mi samej iść ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  Cześć! Jesteśmy szkołą narciarstwa i snowboardu zlokalizowaną w Warszawie na Górce Szczęśliwickiej. Jako, że zima rozpoczęła się właśnie na dobre, mamy dla Was super #rozdajo!

  Do wygrania są trzy jednogodzinne lekcje indywidualne z nart lub snowboardu na Górce Szczęśliwickiej prowadzone przez któregoś z naszych instruktorów. Regularna cena takiej lekcji to 80zł.

  Trzy osoby, które wygrały zajęcia rozlosujemy przez #mirkorandom wśród użytkowników, którzy zaplusowali ten wpis w czwartek 10.01.2018 o godzinie 22:00.

  Jeżeli wygrasz, możesz przekazać lekcję znajomemu, komuś z rodziny itd. Jeżeli nie masz swojego sprzętu udostępnimy Ci go za darmo do zajęć (regularna cena 20zł komplet do zajęć). Wygrana lekcja musi zostać zrealizowana do 28.01.2019 inaczej przepada.

  Osoby zainteresowane nauką jazdy poza konkursem zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #warszawa #narty #snowboard #rozdajo #zone4skiing
  pokaż całość

 •  

  Dobra, Mireczki. Zobaczyłem, że opóźnienie na Extreme Sports zmniejszyli do 3 dni, jak oglądałem tam ostatnio to był miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dodatku RAW zamiast 1h trwa pełne 3h.

  A pamiętam, że najbardziej uciążliwe było ściąganie gal i ich przewijanie, tym bardziej na moim wolnym necie + po latach zaczynało już wiać nudą.

  Postanowiłem włączyć sobie w tle, widzę że jutro emitują RAW 1337. Oglądałem w latach ~2010-2014. Jakie storyline'y warto znać, z czym się zaznajomić przed pierwszym epizodem?

  #wwe #wrestling

  Wołam @Rafikov, oglądasz jeszcze? :D
  pokaż całość

  +: Ademu

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Wizjonero

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)