•  

  Moja nowa możliwa wersja scenariusza do filmu przy sprzedaży #wislakrakow. W Zurrichu w umowie Marzenka podaje "swój" nuemr konta bankowego a nie TS( ͡° ͜ʖ ͡°). Vanna Ly jak obiecał tak wysyła kase. Bo to porządny gość się okazuje. Nad Atlantykiem rozsiada sie w fotelu i mając dostep do intenrtu dociera do niego że padł ofiarą oszustwa. Zaczyna mocniej oddychać. Serce nie wytrzymuje. Jest powaznie chory, ale zaprzysiega sobie ze nie odpuszcza i pomści to. pokaż całość

 •  

  Długie o #dascoin. Jacek Paciorek, Jacek Hodża Paciorek udostepnił na swoim FB tekst niejakiego Sebastiana Czajkowskiego. Hej

  "Maggie Fiksińska zaczyna podejrzewać, że jest w rękach spekulanta!!!

  Nie wiem czy zauważyliście, że Maggie zaczyna pisać bardziej obiektywnie. Stara się pisać fakty? Chociaż ma jeszcze ciągotki do subiektywnych stwierdzeń. Ale mam wrażenie, że obawia się 5B, która może za rok przestać ją lubić..

  ✅Dziś w odpowiedzi na polskie publikacje zrobimy przegląd globalny.. Analiza 8 stron A4!!!

  Chcesz informacji, a nie spekulacji!!! To się edukuj!!!
  Jeśli czytasz to co wysyła Ci Maggie, to czytaj wszystko co się pojawia w sieci!!! Przesyłasz mi tylko sensacje!!
  Bo ją dostajesz od takich samych osób jak TY!!

  ❗Dziś straciłem pół dnia na coś co zajęło mi czas, edukację i analize projektu. Ty nie masz czasu czytać takich rzeczy, ale czas na sms’ka od Maggie masz?

  Jak to jest?

  Na Kuli ziemskiej mamy 194 kraje..
  193 kraje są członkami ONZ z którymi rozpoczęliśmy współpracę.. (Netleaders)

  Dascoin działa w każdym kraju z wyjątkiem USA i Kolumbii Brytyjskiej, z powodu przepisów i regulacji.

  ❗I jest jeden kraj w którym nie znajdziesz obiektywnych artykułów tylko mocno opiniotwórcze i hejtujące..
  To Polska.. Jeden kraj z 190….❗

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%84stwa_%C5%9Bwiata

  Dziś wybrałem tylko kilkanaście artykułów, bo nie mam czasu.. A wiele osób z was też nie ma czasu, więc czytacie tylko te w 3 polskich portalach. Które są takie same, pisane przez te same osoby..

  ❗POBUDKA!!!!!! 5B!!!!!! ❗

  Maggie wam pisze, że nie ma Blockchain?

  ❗❗A Galway Now w swoim serwisie piszę :

  „Jedną z takich kryptowalut, dążącą do pozytywnego i długoterminowego wkładu w cyfrowy krajobraz i globalną gospodarkę, jest DasCoin..”
  „Ten ekosystem został skonstruowany tak, aby dostarczać zestaw rozwiązań do wymiany wartości, które zapewniają większe bezpieczeństwo, większą użyteczność, zwiększoną skalowalność, większą akceptację, lepszą wydajność i lepszą wydajność…”
  „Ważne atrybuty obejmują metodę konsensusu licencji, stałą podaż pieniądza, w pełni uwierzytelnioną sieć oraz rozproszony ekosystem globalnego sprzętu i oprogramowania…”

  http://galwaynow.com/the-global-rise-of-blockchain/…

  Hmmm Maggie piszę, że Kanada blokuje Dascoin!! A to tak naprawdę tylko Brytyjska prowincja blokuje Dascoin..
  (tak jedna prowincja w jednym kraju z 190)

  ❗❗A serwis Perhalic piszę :

  „DasCoin jest zasobem wartości w ekosystemie Das - sojuszem podmiotów i technologii zbudowanych na światowej klasy infrastrukturze sprzętowej, zastrzeżonej technologii blockchain, zdecentralizowanym, przyjaznym dla użytkownika systemie portfelowym oraz przyjaznej dla regulacji globalnej sieci uwierzytelnionych użytkowników KYC…” „Ostatecznym celem DasCoin jest zapewnienie wolności finansowej głównym użytkownikom…”

  http://perhalic.com/dascoin-a-coin-with-a-world-of-oppor…/…

  Maggie nie może zacząć pisać nagle, że paluszki są dobre. Więc nadal piszę ze prokuratura wchodzi!!!
  5B bójcie się!!

  ❗❗A na zagranicznym serwisie Bitcoin Exchange Geuide dziennikarz napisał :

  „Pojawiają się nowe technologie, które zmieniają sposób działania instytucji finansowych. I rzeczywiście, trwa integracja starego systemu finansowego z nowym. Potencjał technologii blockchain i kryptowalut jest ogromny i na pewno może zmienić całą branżę…” „Na przykład, ponieważ nie ma odpowiednich ram regulacyjnych, wymiany mają różne procedury KYC i AML, które są czasami powolne i nieskuteczne. Dodatkowo oferują mniej zasobów niż inne platformy handlu kryptograficznego…” „Jest mało prawdopodobne, aby Bitcoin i inne kryptowaluty całkowicie zastąpiły obecny system finansowy. Rzeczywiście, możliwe jest posiadanie hybrydowego i mieszanego systemu finansowego. Kiedy to nastąpi, firmy zarówno w tradycyjnym przemyśle finansowym, jak i w przestrzeni kryptograficznej będą mogły zaangażować się w nową dynamikę finansową…” „Istnieje kilka firm i projektów, które pracują nad tymi rozwiązaniami, ale zajmie to trochę czasu, zanim będą miały realny wpływ…” „Oczywiste jest, że potrzeba długiego czasu, aby oba sektory były połączone i działały prawidłowo. Istnieje jednak kilka firm, które już pracują w tym kierunku. Dzięki odpowiedniemu otoczeniu regulacyjnemu przyszłość obu firm wygląda dobrze.”

  http://bitcoinexchangeguide.com/will-blockchain-and-cryp…/…

  - No nie myśli Maggie.. A jeśli Rafałek mnie wkręca..może ten termin paluszków nie jest zły.. Ale nie mogę pisać pozytywnie o czymś o czym pisze negatywnie od roku!!!
  Na szczęście wsparcie Prokura i prośby, aby osoby które poczuły się oszukane przyszły nam to powiedzieć!!

  ❗❗Tym czasem no nie, Ci się wygłupiają i robią pierwszy pokaz modowy na wieży Eiffla, gdzie Julien Fournie zapisuje swoje projekty w Blockchain Dascoin..

  http://www.youtube.com/watch…

  ❗❗A zamiast to wygłuszyć to zagraniczne serwisy jeszcze o tym piszą np. Reddit..

  http://www.reddit.com/…/fashion_and_dascoin_join_forces_…/…

  Rafałek zbiera kieszonkowe spekuluje koło sklepiku..
  A Maggie co ma biedna zrobić, przecież jak to wyjdzie, że pisała subiektywnie, nie zachowała się dobrze.
  To cała 5B ją znienawidzi!!!

  ❗❗Tym czasem angielski Business Matters napisał :

  „Ponieważ Fintech aktywnie poszukuje rozwiązania problemów finansowych na świecie, Kryptowaluta jest postrzegana jako możliwe rozwiązanie. Zobacz, jak cyfrowe zasoby, takie jak DasCoinand, mogą przekształcić współczesny sektor finansowy. Znaczenie DasCoin i innych Altcoinów dla Fintech Sektor technologii finansowych gwałtownie się rozwija. Przy przewidywanym wzroście wykorzystania technologii finansowych, płatności mobilnych i dużych danych, wartości inwestycji w przedsięwzięcia Fintech mają wzrosnąć do 10 miliardów dolarów do 2020 roku. Ponieważ przedsięwzięcia Fintech szukają dalszego rozwiązania problemów współczesnego finansowania, kryptowaluta jest widoczna jako solidne rozwiązanie dla większości problemów, z jakimi boryka się obecnie sektor finansowy..” „Jak Altcoins jak DasCoin pomagają Fintech's.. W przeciwieństwie do bardziej powszechnych ofert kryptograficznych, takich jak BTC i ETH, monety hybrydowe, takie jak DasCoin, nadają się do użytku w świecie rzeczywistym. Nakładając nowy proces KYC, monety te działają bardzo podobnie do ofert fiducjarnych, ale są zdecentralizowane…” „W przeciwieństwie do Bitcoin, hybrydowe alphcoiny działają na natywnym blockchainie, który może obsłużyć tysiące transakcji w ciągu sekundy. Pomoże to znacząco w użyteczności w świecie rzeczywistym i umożliwi natychmiastowe rozliczenia. Takie altcoiny służą również jako przydatna opcja płatności międzynarodowych, pomagając użytkownikom w szybkim transferze zasobów cyfrowych w skali globalnej…”

  http://www.bmmagazine.co.uk/…/what-is-the-value-of-dasco…/…

  - Maggie czyta i płaczę.. Chlip jak ja wyglądam na tle takich danych, takich pism zagranicznych.. Gdzie popełniłam błąd.. Dobrze, że 5B nie umie czytać!!
  Tym czasem Rafałek mówi nie becz..
  Licząc zyski, które osiągnie..
  - Nie płacz?

  ❗❗A czytałeś to Rafałku co napisał Viet Nam News?

  „LONDYN, Wielka Brytania - Media OutReach - 01 października 2018 - Das33, rewolucyjna platforma crowdsourcingu, uruchomiła w ramach ekosystemu Das, sojusz firm zbudowanych wokół DasCoin, Currency of Trust. Premiera poprzedziła specjalna impreza zorganizowana w zeszłym tygodniu przez Das33 w Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku, podczas której zaprezentowano nową platformę crowdsourcingową wiodącym ekspertom w dziedzinie blokowania i zrównoważonego rozwoju. Das33 umożliwia niezależnym weryfikacjom firm wydawanie własnych tokenów na blockchain DasCoin i może być finansowany z DasCoin (DASC) lub Bitcoin (BTC) za pośrednictwem konta DasWallet - łatwy do skonfigurowania i bezpieczny portfel, który wymaga KYC (Know Your Client ) walidacja. W sekcji Das33 DasWallet dostępny jest przegląd wszystkich aktualnych projektów Das33. Dyrektor generalny firmy DasCoin, Michael Mathias, powiedział: "Das33 przeszedł do historii, stając się unikalnym rozwiązaniem crowdsourcingu, oferującym wysoki poziom bezpieczeństwa i nadzoru nad każdym przedsięwzięciem biznesowym, które poszukuje crowdsourcingu Das33 czerpie również z fenomenalnego wsparcia naszej społeczności poprzez nasze wydajny blockchain. " Światowa premiera Das33 pojawia się w czasach, gdy wiele tradycyjnych platform ICO traci kontakt z publicznością. Platforma Das33 rozwiązuje ten problem za pomocą modelu zarządzania, który gwarantuje, że każda aplikacja jest oceniana przez doświadczonych profesjonalistów. Niezależny komitet oceniający ma za zadanie upewnić się, że tylko projekty o największym potencjale są zatwierdzone do crowdsourcingu. Nazwany na podstawie 33 węzłów, na których zbudowany jest blockchain DasCoin, Das33 pozwala swoim użytkownikom zgłaszać własne projekty, promować je i finansować ich rozwój, podczas gdy każdy ze społeczności DasCoin może z łatwością wesprzeć jeden z obecnie realizowanych projektów i pomóc im w ich realizacji. od początkowego pomysłu do rzeczywistości.”

  http://vietnamnews.vn/…/innovative-crowdsourcing-platform-…

  Rafełek spojrzał z obawą na Maggie.. – Cholera ta dziewczyna nie trzyma ciśnienia, jak pęknie całą spekulację szlak trafi.. A już tak dobrze idzie.. Cała 5B o tym gada.. Prokur stoi pod sklepikiem i zabiera kasę 5B a ta się zaczyna łamać?? No nie!!

  -Maggie słuchaj a może chcesz na tym zarobić?
  Wytrzymaj jeszcze trochę!
  - ❗❗Zarobić? Oburzyła się Maggie – A widziałeś Rafałku wystąpienie Michaela na Delta Summit?

  http://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=2083537008351003&id=210005833073155&_rdc=1&_rdr

  - Oj Maggie daj spokój kilku finansistów też mi wielkie hallo.. Mam jeszcze kilka opcji aby pociągnąć tą spekulację ale musisz mi pomóc nie zmieniaj teraz frontu..
  - Rafałku, jeśli nie zmienię teraz frontu za rok wylece z klasy..
  I co wtedy? Gdzie Ty będziesz?
  -Maggie nic się nie bój, pomogę Tobie.. Uśmiechnął się cynicznie Rafałek spekulant, który ciągnał dwa kieszonkowe od rodziców, ale Maggie chyba to wystarczyło pomimo, że znów trafiła na nagranie gdzie inne klasy zaczynaja obiektywnie pokazywać projekt…
  Tym razem w Rumunii..

  http://www.youtube.com/watch…

  -❗❗ No szlak by to trafił, powiedziała Maggie widząc kolejny artykuł w Business Insider In Malaysia..

  „LONDON, Wielka Brytania - Media OutReach - 27 września 2018 r. - Greenstorc Ltd., z destrukcyjnym systemem ogrzewania do zasilania i ulepszonymi płytkimi systemami geotermalnymi, zebrał 1,5 miliona euro w pierwszej rundzie na platformie crowdsourcingowej Das33 w zaledwie 60 godzin. Misją Greenstorc jest dostarczanie wszystkim czystej, niedrogiej, 24-godzinnej energii, ze szczególnym uwzględnieniem społeczności, które nigdy wcześniej nie miały dostępu do elektryczności. Od momentu powstania w 2017 r. Greenstorc zgromadził zespół światowej klasy ekspertów w dziedzinie czystej energii, w tym szanowanego niemieckiego inżyniera budownictwa i prezesa firmy, Johannesa Bergscha, którego własna technologia odzysku energii cieplnej otwiera nowe możliwości. "Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani jako pierwszy projekt na nową platformę Das33. Ta innowacyjna metoda finansowania umożliwi nam zbieranie zasobów bez osłabiania naszego udziału lub zaciągania znacznych zobowiązań. Jesteśmy przekonani, że Das33 pozwoli nam przenieść naszą ewolucję na wyższy poziom ", powiedział CEO Greenstorc Ltd., Paul Flynn. "Das33 jest wyjątkowy, ponieważ już korzysta z wysoce zmotywowanej i zaangażowanej społeczności ponad 125 000 posiadaczy DasCoin, którym przyznano pierwszeństwo w pierwszej rundzie".

  http://www.businessinsider.my/greenstorc-launches-on-das…/…

  - No nie co się dzieje!!! Maggie przestała już chodzić do szkoły.. Hmmm może coś znajdę na temat tego Green Storc’a?? AAAAAAAAAAaaaaaaa mam spółka z kapitałem kilku funtów… Już wysyłam do kolegów i koleżanek w 5B!!!

  ❗❗Z kolei Crypto Vibes napisał :

  „Unikalna natura Das33 polega na tym, że stosuje ścisły model zarządzania, aby zapewnić, że profesjonalni eksperci biznesowi przeanalizują aplikację każdej firmy. Pozwoli to zachować integralność platformy i zagwarantuje, że tylko te projekty, które mają potencjał rozwojowy, zostaną przedstawione członkom społeczności DasCoin do rozpatrzenia. Taki model znacznie odróżnia Das33 od innych platform oferujących zasoby tokenów.”

  http://www.cryptovibes.com/…/the-launch-of-a-new-token-a…/…

  ❗❗Crypto Review o Green Storc..

  „Płytka wiertarka GreenStorc.com 24 otwory x 200 metrów głębokości x 20 cm szerokości, pasuje do systemu zamkniętej pętli i opatentowanego przez GreenStorc płynu, który wrze w temperaturze 50 ° C z naporem 2,5 pary pary, aby zamienić turbinę i wygenerować energię elektryczną. Jest to bardziej płytkie niż w przypadku innych projektów geotermalnych. Wydajność systemu pozwala na 24/7 energii elektrycznej nie zależnej od wiatru lub braku chmur (Greenstorc wynosi odpowiednio 12% i 14%). Kolejną korzyścią jest to, że nie są potrzebne żadne baterie.”

  http://cryptoreview.eu/electricity-from-earth…

  ❗❗Niestety w tym samym czasie kolejny zagraniczny serwis Bitrebels opisał również projekt Dascoin :

  „Kryptowaluta powoli zyskuje akceptację ze strony społeczności finansowej, ale wciąż ma przed sobą długą drogę. Ponieważ technologia blockchain powoli ewoluuje w kierunku bardziej zaawansowanych funkcji, branża technologii finansowych znajduje się na krawędzi posiadania tokenów zabezpieczonych tokenami jako środka obrotu zasobami. Z różnymi firmami giełdowymi ubiegającymi się o licencje na tokeny zabezpieczające wymianę handlową, to tylko kwestia czasu, aż kryptowaluta i cyfrowy handel walutą staną się standardem. Bitcoin, jak również DasCoin i inne altcoiny, będą jednymi z kluczowych elementów układanki, gdy handel kryptowalutą stanie się regulowany i poddany prawom handlowym…”

  http://www.bitrebels.com/business/note-altcoins-dascoin/…

  ❗❗Również popularny serwis Ground Report wymienia Dascoina przy Etherum oraz BTC :

  „Ludzie polegają na długoterminowej wartości altcoinów, ponieważ nie każdy pionierski produkt w danej branży staje się najbardziej stabilny. Bitcoin, jako pionier, stał się wartością wzorcową, ale oferuje mniej kreatywne rozwiązanie niż altcoiny z lepszą technologią blockchain jako wsparcie. Ponieważ mogą one uruchamiać się za każdym razem, mogą brać udział w błędach i porażkach innych walut i promować ulepszone systemy. Firma Ethereum znana jest ze swoich inteligentnych kontraktów, DasCoin jest znana jako kryptowaluta zaufania, a inne altówki mają podobne marki za swoimi nazwami walutowymi. Większość ICO lub oferty początkowej monety od różnych firm używają inteligentnych kontraktów, technologii blockchain od altcoin Ethereum. Powstają altówki, które przenoszą pewne innowacje, a ludzie są zawsze podekscytowani, aby dowiedzieć się więcej na ich temat. Chociaż Bitcoin jest najczęściej używany jako waluta handlowa, wszystkie inne wartości mają wartość wykraczającą poza ich wartość handlową lub rynkową. Wielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę i zachowali otwarty umysł na temat wartości innych altcoinów.”

  http://www.groundreport.com/dascoin-and-other-altcoins-s…/…

  - O ja biedna krzyczy Maggie.. O ja biedna.. Co robić?
  Na szczęście w 5B Prokur działa i zabiera dzieciakom 44 mln złotych..
  - OOOOOoo tak dziękuje Prokur za pomoc, krzyczała Maggie..
  - A nie mówiłem, abyś nie traciła wiary? Powiedział Rafałek, znowu mamy trochę czasu aby pobawić się emocjami klasy 5B..

  ❗❗Niestety Blue and Green Tomorrow musiał znowu napisać :

  „Rozważając aktywa na długoterminową inwestycję, najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest stabilność. Dokonanie istotnego zakupu jakiegokolwiek składnika aktywów jest korzystne tylko wtedy, gdy jego wartość wzrasta w sposób, który przynosi zyski, które uzasadniałyby czekanie na dłuższy okres czasu niż zwykle. Dlatego ludzie decydują się na dane dotyczące aktywów przy podejmowaniu decyzji o inwestowaniu, ponieważ wzrostowy trend wartości aktywów, taki jak obserwowany w Altcoins, takich jak DasCoin, jest dobrym wskaźnikiem stabilności, a zatem i wskaźnikiem korzystnego długiego czasu. Inwestycja. Z drugiej strony dane, które wykazują bardzo regularne wahania cen, mogą wskazywać, że produkt może nie rosnąć stabilnie, lub że jest stabilny pod względem wartości..”

  http://blueandgreentomorrow.com/…/investing-digital-curr…/…

  - Co robić.. Co robić… Maggie już była strzępkiem nerwów..
  Tym czasem przyszła smutna wiadomość, że Anna Hejka nie żyje.. Kiedy świat biznesu składał kondolencje.. Maggie i reszta wilków postanowiła wykorzystać fakt i pisać, że Pani Anna Hejka wiedziała co robi uciekając z Dascoin to był smutny dzień dla świata ekonomi finansów, ale myślę że też dla rodziców Maggie i całej reszty.. Przykro pewnie się rodzicom zrobiło, że nie udało im się wychować swoich dzieci..

  ❗❗Na Coin Rivet ukazuje się artykuł..

  „Waluta oparta na Blockchain, Dascoin, ogłosiła wybór na zastępcę prezesa i wiceprezesa Volvo CE Eberharda Wedekinda na stanowisko prezesa zarządu. Wedekind staje się dyrektorem niewykonawczym po tym, jak po raz pierwszy przyłączył się do przedsięwzięcia na początku zeszłego roku…” „Wybór Eberharda na przewodniczącego rozpoczyna nowy rozdział wzrostu dla DasCoin. Jego długa kariera solidnych sukcesów biznesowych dodaje cennego międzynarodowego nadzoru naszej najwyższej rangi Zarządowi. Jest to kolejny ważny krok w kierunku ustanowienia DasCoin jako waluty międzynarodowej jako zaufania "- mówi dyrektor generalny i założyciel firmy DasCoin Michael Mathias…” „Chciałbym również wyrazić moje uznanie dla wielu wkładów i pasji, jakie podjęła Anna Heijka, nasza była przewodnicząca. Jej nagły odejście wcześniej w tym miesiącu było szokiem dla wszystkich w naszej społeczności i bardzo tęskniła za nami wszystkimi. "
  DasCoin jest obecnie notowany na pięciu giełdach: CoinBene, IDAX, CoinFalcon, BTC-Alpha i EUBX.

  http://coinrivet.com/dascoin-announces-volvo-group-veter…/…

  ❗❗W Global Coin Report pojawił się artykuł :

  „DasCoin to coś więcej niż kolejna krypto-waluta. Jest to kompletny ekosystem do użytku i rozwoju. Jego blockchain konsorcjum jest wydajniejszy, bezpieczniejszy i szybszy niż słabiej rozwinięte blockchainy. Istnieje również sieć autoryzacji w grze powiązana z protokołem Know-Your-Customer. DasCoin nie nadaje się do prania brudnych pieniędzy i działalności przestępczej ze względu na wysokie standardy wewnętrzne i kontrole bezpieczeństwa. Kontrole te są zrównoważone w celu zapewnienia uczciwości i przejrzystości wśród wszystkich zainteresowanych stron, które mogą wchodzić w interakcje z blockchain za pośrednictwem zdecentralizowanego portfela.”
  „Skalowalność - tradycyjne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, już przekroczyły limity transakcji, powodując powszechne opóźnienia w blockchain. DasCoin ma możliwość skalowania do ponad 100 000 transakcji na sekundę. Speed-DasCoin jest szybki. Naprawdę szybko. Transakcje bitcoinami mogą trwać kilka godzin lub dni, podczas gdy DasCoin wynosi średnio sześć sekund na transakcję. Bezpieczeństwo - koncentracja DasCoin na zgodności z przepisami oznacza, że posiada wbudowane uwierzytelnianie typu "Know-Your-Customer", które jest już dostępne w sieci blockchain. Tworzy to żelazny system bezpieczeństwa, który spełnia lub przekracza oczekiwania rządowych wymagań. Dodatkowo system główny węzła DasCoin oznacza, że każdy użytkownik jest uprawniony i zapewniona jest prywatność.Rozliczalność z możliwością adaptacji - znajomość know-how klienta, DasCoin, czyni go zgodnym ze wszystkimi obowiązującymi standardami rządowymi, w tym z finansowaniem terroryzmu i standardami przeciwdziałania praniu pieniędzy. Wraz z rozwojem i zmianą przepisów (które niemal na pewno będą), system DasCoin jest gotowy do dostosowania się do stale zmieniających się potrzeb dynamicznej społeczności użytkowników i partnerów.”

  http://globalcoinreport.com/will-dascoin-take-cryptocurr…/…

  Oj Maggie Maggie..Co Ty biedna poczniesz.. jak już pył w 5B opadnie.. jak spekulacja wyjdzie na jaw..
  Prokur powie, że robił to z myślą o 5B.. Rafałek zarobi swoje klka stówek.. A Maggie? Maggie wyjdzie na tym najgorzej..

  ❗❗O czym świadczy kolejny artykuł w Smart Data Collective :

  „Osoba pod nazwą Satoshi Nakamoto wywołała falę w 2008 roku, ogłaszając rozpoczęcie bitcoin. Bitcoin był pierwszą cyfrową walutą na świecie, ale wiele innych osiągnęło również rynek. Litecoin, etherium, ripple i Monero to tylko kilka. DasCoin to jedna z najnowszych wirtualnych walut, która dociera na rynek. Zyskały dużą korzyść z dużych ilości danych. Postępy w analityce predykcyjnej sprawiły, że jest on poważnym rywalem na zatłoczonym rynku wirtualnych walut…”

  http://www.smartdatacollective.com/predictive-analytics-…/…

  ❗❗Drogi słuchaczu….❗❗

  - I teraz jeśli dotarłeś do końca postu, znaczy że szukasz wiedzy, że masz głowę na karku i nawet będąc w 5B nie obejdziesz się smakiem paluszków. Chcesz być na rynku giełdowym pełnym spekulacji, to nie oglądaj skrótu wiadomości z rynku. Szukaj sprawdzonych informacji.

  ✍Chciałbyś zainwestować na początku w Coca Colę? Kiedy kosztowałą kilka centów?

  - Tak jasne!!
  - A jeśli powiem Tobie, że po 12 miesiącach działalności Coca Cola sprzedała 25 szt butelek... (Fakt) Byłbyś zadowolony z takiej inwestycji?
  - No raczej nie.. Pewnie byś się pozbył tej inwestycji?
  Nie?? No tak ale tylko dlatego, że wiesz jak dziś wygląda Coca Cola!! ❗

  ❗❗❗ P.S. Róbcie coś pożytecznego zamiast rozsyłać słabe wpisy Maggie!!!!

  - Czas i tak minie. A Twoja decyzja niech naprawdę będzie Twoja.. A nie przeczytana od Maggie.. Bo jej za kilka lat może nie być.. Albo Maggie Fiksińska będzie miałą renomę Pudelka.. Na którą bardzo mocno pracuję.."
  pokaż całość

 •  

  Daniel Przybylski vel "Dziedzic" usunął wszystko co jest związane z #dascoin z YT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Supervisor

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)